Prototyp Galaxy Gear zachycen. Budou takto vypadat hodinky od Samsungu?

samsung-smartwatch

Chytré hodinky od Samsungu se blíží – zbývají už pouhé dva dny do oficiálního představení v Berlíně. My ale stále nevíme, jak vlastně bude tento počin s názvem Gear vypadat. Na internetu se objevil první obrázek, který údajně zachycuje prototyp tohoto zařízení a může nám tak napovědět. Ze snímku je patrný obrovský displej, který by měl mít úhlopříčku kolem 3 palců. Pokud se tento design potvrdí, žádnou díru do světa v tomto ohledu nejspíše neudělá. Otázkou samozřejmě zůstává, zda takhle ve výsledku Gear budou vypadat, neboť se nejedná o oficiální snímek a hlavně o finální verzi zařízení.

samsung-smartwatch

A co ukrývá toto chytré zobrazovadlo času v útrobách? Dvoujádrový procesor s frekvencí okolo 1,5 GHz, 1GB RAM paměť, 4MPx kameru, 8/16GB vnitřní úložiště, Bluetooth 4.0, NFC a Android Jelly Bean. Zní to skvěle, že? Jestli jsou ovšem tyto spekulace správné, se dozvíme ve středu, kdy budou tyto hodinky spolu s Galaxy Notem III a Sony Xperia Z1 oficiálně představeny světu. Těšíme se.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)