Menu

Přijďte do svého města a vyzkoušejte si HTC One

První zastávka letošní Android Roadshow se uskuteční v brněnském hotelu Holiday Inn. Nejen fanouškům HTC, kteří ještě neměli možnost vidět ji na vlastní oči, se představí aktuální novinka HTC One. Všichni zájemci si budou moci telefon osahat a sami vyzkoušet všechny jeho inovativní funkce. V případě potřeby přímo na místě poradí HTC promo tým, který pro návštěvníky bude mít přichystány i drobné dárky.

Vlajkový model společnosti HTC v sobě spojuje elegantní design celokovového těla s nejmodernější technologií. S novým Ultrapixelovým fotoaparátem umožňuje natáčení ve FullHD HDR režimu, pořizovaní kvalitních nočních snímků a pro hračičky nechybí úprava pořízených fotografií a videí za pomocí široké škály nástrojů. Velký Full HD displej zvládne bezproblémové přehrávání FullHD filmů a seriálů. Oporou obrazu je technologie HTC BoomSound ve spojení s Beats Audio, zajišťující kvalitní reprodukci zvuku díky dvojici stereo reproduktorů na přední straně přístroje.

htc-one-blue-red

V srdci telefonu tepe procesor Snapdragon 600 o taktu 1,7 GHz, osazen je operačním systémem Android ve verzi 4.1.2. Ten je dále rozšířen o uživatelskou nadstavbu Sense v nejnovější verzi 5. Součástí nového uživatelského rozhraní je i HTC BlinkFeed. Díky tomu nikomu neutečou aktuální informace ze sociálních sítí, vybraných internetových médií nebo aktuální událostí v kalendáři.

Technické specifikace

  • Operační systém Android 4.1.2 (Jelly Bean) s nadstavbou Sense 5
  • Procesor Snapdragon 600 (1,7 Ghz)
  • 4,7 palcový Full HD displej s krycím sklem Gorilla Glass 3
  • Interní pamět o velikosti 32 a 64GB
  • Ultrapixelová kamera s technologií HTC Zoe
  • Kvalitní zvuková reprodukce díky technologie HTC BoomSound a Beats Audio
  • Podpora nové generace mobilní sítě LTE

registraceHome

Video

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 24

30.5.2013 13:33

Ty nové barvičky vypadají suprově.

Synus

Synus 0

30.5.2013 15:40

JJ souhlas s P.M. jen mít dual sim jako v číně tak nemá konkurenci ;o)

Kazan

Kazan

30.5.2013 17:53

Ultrapixelová kamera s technologií HTC Zoe a to je prosim co ? Do ted poradne nikdo nerekl co je na tom ultra mega super cool :D

Tonic

Tonic

30.5.2013 18:21

Je to krasny tel, ale naproste zklamani. kde je “kua” slot na kartu?
Mit slot, tak je bez konkurence.

jeendaa

jeendaa

1.6.2013 20:35

kdyz mam 32 nebo 64giga pameti tak na co “kua” slot na pametovku? Ber , ze v zahranici stejne na vse pouzivaji cloud uloziste….. Je super a konecne to neni mega padlo ….

bckp

bckp

4.6.2013 10:53

Ono s tou kartou je to hlavně díky googlu, tím že telefony mají vnitřní úložiště, pak úložiště na data, a ještě paměťovku, je v tom strašná schizofrenie, proto dali paměťovku pryč s tím, že interní velikost bude uživatelům stačit ( což v 99% bude, i když budou brblat, já osobně mám z mých 16GB volných nějakých 12, a to mám sebou hudbu a všechny app co potřebuju včetně her ).

Jinak HTC One vypadá moc dobře, pro mě osobně má ovšem několik ALE… Proč dali opět tlačítko spuštění nahoru? Na boční straně alá nexus je přece jenom daleko přirozenější!

Proč mám strach, že aktualizace na 4.2.2 přijde v době, kdy Samsung S4 bude mít dávno Android 4.3? A pokud někdy příjde aktualizace na 4.3, bude poslední kterou tento telefon kdy uvidí… Podpora od HTC je, jednoduše řečeno strašná :(

Jinak třeba Google Edice tohoto telefonu už je velice zajímavá, škoda jen toho tlačítka spouštění no…

RSS (komentáře k článku)