Přijďte do svého města a vyzkoušejte si HTC One

htc-one-review-4

První zastávka letošní Android Roadshow se uskuteční v brněnském hotelu Holiday Inn. Nejen fanouškům HTC, kteří ještě neměli možnost vidět ji na vlastní oči, se představí aktuální novinka HTC One. Všichni zájemci si budou moci telefon osahat a sami vyzkoušet všechny jeho inovativní funkce. V případě potřeby přímo na místě poradí HTC promo tým, který pro návštěvníky bude mít přichystány i drobné dárky.

Vlajkový model společnosti HTC v sobě spojuje elegantní design celokovového těla s nejmodernější technologií. S novým Ultrapixelovým fotoaparátem umožňuje natáčení ve FullHD HDR režimu, pořizovaní kvalitních nočních snímků a pro hračičky nechybí úprava pořízených fotografií a videí za pomocí široké škály nástrojů. Velký Full HD displej zvládne bezproblémové přehrávání FullHD filmů a seriálů. Oporou obrazu je technologie HTC BoomSound ve spojení s Beats Audio, zajišťující kvalitní reprodukci zvuku díky dvojici stereo reproduktorů na přední straně přístroje.

htc-one-blue-red

V srdci telefonu tepe procesor Snapdragon 600 o taktu 1,7 GHz, osazen je operačním systémem Android ve verzi 4.1.2. Ten je dále rozšířen o uživatelskou nadstavbu Sense v nejnovější verzi 5. Součástí nového uživatelského rozhraní je i HTC BlinkFeed. Díky tomu nikomu neutečou aktuální informace ze sociálních sítí, vybraných internetových médií nebo aktuální událostí v kalendáři.

Technické specifikace

  • Operační systém Android 4.1.2 (Jelly Bean) s nadstavbou Sense 5
  • Procesor Snapdragon 600 (1,7 Ghz)
  • 4,7 palcový Full HD displej s krycím sklem Gorilla Glass 3
  • Interní pamět o velikosti 32 a 64GB
  • Ultrapixelová kamera s technologií HTC Zoe
  • Kvalitní zvuková reprodukce díky technologie HTC BoomSound a Beats Audio
  • Podpora nové generace mobilní sítě LTE

registraceHome

Video

HTC One M7

HTC One M7

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)