Přijdou hodinky Samsung Galaxy Gear 2 spolu s telefonem Galaxy S5?

samsung-galaxy-gear-smartwatch-xl

Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear se teprve nedávno objevily na pultech našich obchodů a již nyní se internetem šíří mnoho spekulací, které se týkají nadcházejícího modelu. Podle různých zdrojů bylo odhaleno několik informací, týkajících se právě připravovaných Samsung Galaxy Gear 2.

Samsung-Galaxy-Gear

Podle informací korejského serveru ET News budou nové hodinky o 15 až 20 procent užší, a padnou tak o mnoho lépe na vaše zápěstí. Do prodeje by se měly dostat ruku v ruce s uvedením připravovaného modelu mobilního telefonu Samsung Galaxy S5. Prodávat by se mohly jako balíček dvou zařízení, stejně jako tomu je teď s první verzí hodinek a Galaxy Note 3.

samsung-galaxy-gear

Hodinky by také měly být daleko více integrované s novým modelem Galaxy S5, podle všeho bychom se tak mohli dočkat her, multimédií a sledování zdravotního stavu přímo na našem zápěstí. O datu uvedení na trh nepadlo jediné slovo, podle různých spekulací se však bude jednat o měsíce duben/květen roku 2014.

Zdroj: Android Central

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)