Potvrzeno. Galaxy Note 8 bude představen na MWC 2013

samsung-logo

Společnost Samsung si se svou řadou Note hodně věří a není se čemu divit. Již první model tabletotelefonu Galaxy Note ukázal, že je na trhu stále spousta uživatelů dychtících po velkém displeji a ovládání perem. Po představení prvního modelu přišel na řadu desetipalcový tablet, který si též spousta uživatelů oblíbila. Největší slávu zažil třetí představený, Galaxy Note II, a už víme, že Samsung vytasí další eso z rukávu – Galaxy Note 8 (GT-N5100). Zvěsti kolovaly již dříve, nyní máme oficiálně od JK China (vice president Samsungu) potvrzeno, že osmipalcový Note přijde na letošním veletrhu Mobile World Congress 2013, který startuje již 25. února v Barceloně. Co o tomto modelu víme?

shin-s3

Není toho příliš. Do těla tabletu se podařilo vměstnat 8″ displej s rozlišením 1280 x 800, pohánět by jej měl 1,6GHz čtyřjádrový procesor Exynos a samozřejmostí je podpora S-Penu (stylus dodávaný k přístrojům Galaxy Note).

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)