Pixel 4 nabídne skvělou exkluzivitu. Máme podrobné informace

google pixel 4

Uvedení Pixelu 4 není delší dobu žádným tajemstvím. Vždyť bylo také Googlem oficiálně potvrzeno skrz oficiální Twitter kalifornského giganta. Kromě toho byl také spatřen v londýnském metru a uniklo o něm spoustu informací. Pojďme si tedy shrnout zatím vše, čím by měl Pixel 4 disponovat.

Jak známe ze současné generace, tak i ta budoucí nabídne dvě velikosti – Pixel 4 a Pixel 4 XL. Spekuluje se také o navýšení paměti RAM které má vzrůst o polovinu, tedy ze současných 4 GB na 6 GB. Naopak kapacita vnitřního úložiště zamrzí, jelikož nejspíš nabídne pouze 64 a 128 GB varianty, navíc bez slotu pro microSD karty. Google bude menší kapacitu paměti řešit skrz cloudové služby a tak trochu chce určit budoucí směr úložiští na mobilních zařízeních.

Google Pixel 4 | (Don’t) hold the phone: new features coming to Pixel 4

Google Pixel 4 | (Don’t) hold the phone: new features coming to Pixel 4

Pixel 4 XL má nabídnout 3 700 mAh baterii, co je však zarážející je kapacita baterie standardního Pixelu 4. Ten má mít pouze 2 700 mAh kapacitu a je otázkou, jestli bude dostačovat. Byla by určitě škoda, kdyby si Pixel s předchozí generací pohoršil. Celé zařízení bude pohánět čip Qualcomm Snapdragon 855 (zda půjde o standardní verzi či verzi Plus není jasné).

Téměř potvrzen je ale mnohem podstatnější bod – 90 Hz displej. Ten má disponovat technologií OLED a rychlejší odezva v kombinaci s čistým Androidem Q bude určitě znatelná. A Pixel 4 jistě získá na exkluzivitě, jelikož zařízení s OLED displejem a vyšší obnovovací frekvencí na trhu moc není. Svou techologii nazval Smooth Displays. Standardní varianta Pixelu 4 nabídne 5,7″ displej s Full HD+ rozlišením, zatímco XL verze nabídne 6,3″ displej s QHD+ rozlišením.

Těšíte se na chystaný Pixel 4?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek