Photoshop pro Android, vyrovná se PC verzi?

No Image-01

Na Android Marketu se před nedávnem objevila zajímavá aplikace, jejíž název je Photoshop.com Mobile. Sliboval jsem si od ní hodně, ale opravdu stojí za stažení a nainstalování? Odpověď naleznete v článku.

Aplikace Photoshop pro Android Aplikace Photoshop pro Android

Jako nadpis jsem použil hodně odlehčenou větu “Photoshop pro Android, vyrovná se PC verzi?“. Jistěže nevyrovná, byla to spíše ironie hned na začátek, protože aplikace Photoshop pro Android mi přijde vcelku nepoužitelná. Je sice hezky zpracovaná, má pár kladů, ale zápory i tak hodně převažují. Tím největší záporem je minimální možnost upravit fotografii podle našich představ. Mezi další “mínusy” patří pomalé načítání náhledů fotek, pomalá rychlost při úpravě snímků atd. Mezi klady, jak už jsem zmínil výše, patří hezké zpracování a na běžné úpravy typu oříznutí, změnění barevnosti, mód černobílé fotografie atd. tato aplikace stačí. Poslední kladnou vlastností této app je uploadování fotografií na server a sdílení tak snímků s přáteli po celém světe (to ale umožňuje většina dnešních aplikací – hlavně Facebook for Android).

Když se ale podíváme mezi konkurenci, hlavně na aplikaci PicSay, Photoshop.com Mobile ji sotva sahá na paty. Možností úprav fotek je daleko víc a její rychlost je také vyšší. Je tak na vás jaké aplikaci dáte přednost.

Nechte nám pod článkem komentář, kterou aplikaci používáte na úpravu fotografií v mobilu vy.

Oficiální web Photoshop.com Mobile for Android.

QR kód pro stažení na Android Marketu

Martin Prokop
O Autorovi - Martin Prokop

Autor se zabývá webdesignem, PC hrami, vším moderním kam patří i OS Android a všechny přístroje na něm běžící. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)