Phablet LG Vu 3: Jako Samsung Galaxy Note 3 v zakřiveném zrcadle

LG Vu 3 (1)

Když jsme si na loňské výstavě spotřební elektroniky IFA 2012 v Berlíně prohlíželi první generaci phabletu LG Optimus Vu, těšili jsme se, až si tento přístroj s nezvyklým poměrem stran displeje 4:3 vyzkoušíme v redakci. Rok se s rokem sešel, společnost LG představila už třetí generaci a je jasné, že i ta bude primárně určena pro domovskou Koreu. To nám ovšem nebrání,  podívat se na zařízení, které by mohlo hrdě konkurovat tabletofonům řady Note od konkurenčního Samsungu. Po pravdě, designem se Vu 3 svému největšímu konkurentovi Samsung Galaxy Note 3 až nápadně podobá.

LG Vu 3 LG Vu 3 s pouzdry QuickView

LG Vu 3 disponuje zobrazovačem s technologií IPS o úhlopříčce 5,2 palce, poměrem stran 4:3 a rozlišením 1 280 × 960 pixelů což odpovídá jemnosti 308 pixelů na palec. Srdcem tohoto zařízení je nejnovější procesor společnosti Qualcomm, čtyřjádrový Snapdragon 800 a na zadní straně se usídlil fotoaparát s rozlišením 13 MPx. Stejně jako aktuální vlajková loď společnosti LG G2 obsahuje nový Vu 3 spoustu chytrých funkcí, jako například odemčení a zamčení displeje pouhým poklepáním na libovolné místo na displeji nebo guest mód pro ochranu vašich soukromých informací, když zařízení někomu půjčíte.

LG Vu 3 (3) LG Vu 3

 

LG k Vu 3 připojilo opět i stylus, který můžete využít k psaní poznámek nebo kreslení. K phabletu bude jako volitelné příslušenství možné připojit aktivní flipové pouzdro, které bude moci díky zabudovaným diodám zobrazovat barevné notifikace.

Pouzdro QuickView Pouzdro QuickView

Kdybyste měli volit mezi LG Vu 3 a Samsung Galaxy Note 3, který obr by u vás zvítězil?

zdroj: LG Korea

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)