Pařba na víkend – tipy na Android hry 154

optical featured

Dnešní díl našeho herního seriálu Pařba na víkend jako první nabídne Tower Defense hru Tify-Forest of life. Následuje plošinová skákačka Shadow Blade od společnosti Crescent Moon Games. Třetí hrou dnešního dílu je retro plošinovka Mickey Shorts od známého studia Noodlecake. V předposlední hře Optical Inquisitor se budete mstít svým bývalým parťákům za zradu, kvůli které jste museli strávit 8 let ve vězení. Poslední hrou je hororová adventura Decay: The Mare Ep. 1.

Tify-forest of life

Jedná se o netradiční Tower Defense hru, ve které budete bránit kouzelný les před nájezdy pozemních a leteckých jednotek. S vaším hlavním hrdinou, myšákem Tifym, můžete střílet na protivníky, a to ať už se nacházejí kdekoliv na mapě. Takovýto útok realizujete tapnutím na libovolné místo displeje. Kromě šípů z luku také dokáže házet bomby a později získává i další schopnosti. Na místo věží, jako je tomu u klasických TD her, si po mapě rozmisťujete vaše parťáky, kteří na protivníky útočí automaticky. Stisknutím vašich jednotek vykonáte speciální útok. Ten se ovšem po každém použití nabíjí, a proto jej musíte využívat moudře. Po dohrání každého levelu si za získané peníze můžete dokupovat/upgradovat schopnosti vašich jednotek.

Tify-forest of life 1

1f6781af1577ce2c16f0ed560aaabf01?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Shadow Blade

Je povedená hra z dílen společnosti Crescent Moon Games. Shadow Blade je samurajská plošinovka se zajímavou grafikou a velmi povedeným ovládáním. Hra se ovládá pouze 2 šipkami pro pohyb a dvěma tlačítky pro skok a útok. Váš hlavní hrdina je zdatný samuraj, který se dokáže odrážet od zdí a provádět další vzdušnou akrobacii spojenou s likvidací nepřátel. V každém kole máte za úkol doběhnout do cílových dveří. Po cestě se utkáte s několika protivníky a také se budete muset vyhýbat překážkám a pastím. Hra vás nechá vyzkoušet 7 kol z první kampaně zdarma a pokud vás zaujme, můžete si ji kompletně odemknout za 40 Kč.

Shadow Blade 1

Shadow Blade Zero
Shadow Blade Zero

Mickey Shorts

Je roztomilá retro plošinovka od studia Noodlecake. S hlavním hrdinou hry jménem Mickey, jehož vzhled si můžete v herním obchodě přizpůsobit k obrazu svému, bude zachraňovat své zkamenělé kamarády. Hra nabízí jednoduché ovládání pomocí 2 šipek pro pohyb do stran a tlačítek pro skok a sklouznutí. Každé z kol je rozděleno do několika úseků, v nichž je zapotřebí osvobodit všechny zkamenělé. Jen tak se vám odemkne cesta do dalšího úseku. Po cestě do cíle budete potkávat sondující roboty, které můžete buďto skluzem zlikvidovat, nebo je použít pro odražení na vzdálenější plošiny.

Mickey Shorts 1

Mikey Shorts
Mikey Shorts

Optical Inquisitor

Je další hra společnosti Crescent Moon Games. Příběh Optical Inquisitor pojednává o Tommy Riskenovi a jeho pomstě. Při jedné z bankovních loupeží byl zrazen svými rádoby přáteli a odsouzen na 8 let do vězení. Teď se vrací, aby se svým bývalým parťákům pomstil a vrátil se do běžného života. Vaším úkolem bude nejprve zjišťovat informace o svém cíli a potom jej zneškodnit. Ve většině misí máte k dispozici sniper pušku, nabízí se ovšem i další netradiční kola, ve kterých budete závodit nebo nutit své oběti k výpovědi. Několik prvních misí si můžete vyzkoušet zdarma, pro další hraní musíte hru odemknout za 20 Kč.

Optical Inquisitor 1

Optical Inquisitor 17+
Optical Inquisitor 17+

Decay: The Mare – Ep.1

Je psychologická hororová adventura z prostředí léčebny pro drogově závislé. Jedním z takových je i hlavní hrdina Sam. V nutkavé snaze zbavit se své drogové závislosti navštíví zmiňovanou léčebnu nazvanou “Reaching Dreams”. Hned první noc Sam zjišťuje, že něco není v pořádku a tak opouští svůj pokoj a vydává se léčebnu prozkoumat, což není úplně tak dobrý nápad, jak si původně myslel. Ve hře vás čeká spousta logických hádanek, deprimující prostředí a taky nějaké ty lekací momenty. Svým prostředím hra dokáže nabudit opravdu strašidelnou atmosféru.

Decay The Mare - Ep.1 1

Decay: The Mare - Ep.1 (Trial)
Decay: The Mare - Ep.1 (Trial)

Odkaz na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 153

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 152

Pařba na víkend: Tipy na Android hry 151

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 154

Pařba na víkend - tipy na Android hry 154

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
raging

Pařba na víkend – tipy na Android hry

Hry Jirka Pernica Jirka Pernica
4 min. uložit na později

Komentáře (13)