Pařba na víkend – tipy na Android hry 84

rf main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend, dnes s číslem 84. Jako první zde máme pokračování nejznámější fotbalové série na Androidu Real FootBall 2013, poté si zajezdíme v jednoduché, ale přesto neskutečně zábavné hře Hill Climb Racing. Ve třetí hře budeme prožívat propracovaný příběh rpg hry Zenonia 4. Dále budeme dobývat hrady v ofenzivní hře Royal Revolt a na závěr si zaskáčeme s klasickou plošinovou League of Evil.

Real FootBall 2013

Je pokračování jedné z nejlepších fotbalových her pro mobilní telefony. Gameloft se postaral o ještě lepší grafiku, animace hráčů a zároveň do hry zabudoval prvky managementu. Ano, kromě samotného hraní ligových zápasů se také budete muset starat o váš klub, jednat se sponzory a vylepšovat váš stadion. Tváří této hry je kolumbijský fotbalista Falcao. Real Football 2013 je povedená hra, ale samozřejmě má své mouchy. Co se ale celkové hratelnosti týče, nový Real Footbal posunul fotbalové hry na mobilních telefonech zase o krok kupředu.

real football 2013

21215cb74e34ed0d69032995c128d2bd?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Hill Climb Racing

Tato hra mě velmi překvapila a nakonec se po určitou dobu stala mou nejhranější gameskou. Vašim úkolem je zde pokaždé dojet co nejdále a po cestě sbírat peníze a kanystry benzínu. Kanystry vám doplňují benzín na jízdu a peníze použijete na vylepšování výkonu a dalších tří možností u vašeho auta. Hill Climb Racing má skvělou hratelnost, fyziku a grafiku, která neurazí. Díky rychlému postupu ve hře a neustálém překonávání vlastních rekordů hra jen tak neomrzí. Tento povedený kousek najdete na Google play zdarma a i když mé první dojmy ze hry byli rozporuplné tak si mě Hill Climb Racing získal a proto můžu pouze doporučit.

hill climb racing

Hill Climb Racing
Hill Climb Racing

Zenonia 4

Další povedené RPG a hlavní konkurence pro známou hru Inotia 4, kterou jsme vám předminule ukázali. Zenonia 4 má oproti Inotii 4 líbivější grafické zpracování a zajímavější příběh. Tohle jsou ale moje subjektivní pocity, jelikož obě hry jsem vyzkoušel až od 4. dílu a jestli je v nich nějaká větší návaznost, tak bych mohl Inotii 4 křivdit. Inotia 4 je nejspíše kvalitnější a propracovanější, ale hlavně má jednu velkou výhodu – dá se hrát bez připojení k internetu, což u Zenonie 4 nejde. Tak či tak je Zenonia 4 velmi kvalitní RPG, které dokonce nabízí multiplayer v podobě soubojů. Tato hra je na Google play zdarma s mikrotransakcemi. Pokud jste hráli obě hry, budeme rádi, když napíšete své názory a porovnání do komentářů.

zenonie 4

Royal Revolt

Na Google play je opravdu hodně defenzivních her s věžemi, ale pouze málo z nich vás nechá hrát za útočníky. Přesně tohle ale udělali vývojáři z Flare Games a vytvořili ofenzivní hru Royal Revolt. Budete velet vojskům a snažit se získat zpět hrady, které byly ukradeny vašemu otci. Vaši nepřátelé s tím samozřejmě nebudou souhlasit a hrady budou zuřivě bránit. Hra nabízí solidní 3D grafiku, jednoduché ovládání, vylepšování a levelování hlavního hrdiny a 30 hradů k dobytí. V Royal Revolt nebudete pouze bezmyšlenkovitě posílat jednotky na hrad, ale budete muset aplikovat do hraní také strategii a taktiku k jejich dobytí.

royal revolt

Royal Revolt!
Royal Revolt!

League of Evil

Vývojáři z Noodlecake Studios se zase činili a připravili pro nás další iOS hit League of Evil. League of Evil je skupina vědců, která ohrožuje celé lidstvo a vy ji v roli agenta musíte zneškodnit. K dispozici budete mít skákání, běhání, údery a další hrdinské vlastnosti. Tato hra si na iOS získala obdiv díky skvělé retro grafice a povedeného ovládání. Za necelých dvacet korun nabízí přes 160 levelů, mnoho lokalit a další předem zmiňované vlastnosti. I když si na podobných hrách nepotrpím, tak se jedná se o pěkný kousek a pokud si nejste jistí, tak na Google play je dostupná free verze.

league of evil

74333f8c72e7d6363ef2beb1592be957?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)