Pařba na víkend – tipy na Android hry 81

featured

V dnešní pařbě na nás čekají bojové autíčka v Indestructible od Glu Mobile. Poté kvalitní předělávka klasických Space Indvaders s netradičními 3D prvky. Dále si zazávodíme a zadriftujeme v pokračování Drift Mania Championship, zalétáme si v reálně zpracovaném leteckém simulátoru X-Plane 9 a na závěr se vydáme na cestu za sýrem s myším špionem ve Spy Mouse.

Indestructible

Je jedna z nejpovedenějších her poslední doby. Za vytvořením stojí Glu Mobile, hra je tedy zdarma a jsou v ní mikrotransakce. Jedná se o souboje autíček na menších mapách a to v různých módech. Bojeschopnost jednotlivých aut zajišťují přidělané zbraně, které postupně upgradujete a měníte podle toho, jak vám vyhovují, či kupujete nové. V Indestructable si můžete zahrát 3 herní módy a to Death Match, Capture the Flag a Recover The Charge. Všechny 3 jdou navíc hrát v multiplayeru. Ten je zpracován opravdu spolehlivě. Na hráče se nečeká dlouho a nesetkáte se s žádným zasekáváním a lagy. Za zmínku také stojí propracovaný fyzikální engine. Auta se po nárazech chovají opravdu reálně, dokážou sjet ze skály, dělat přemety apod. Tato hra rozhodně stojí za vyzkoušení.

indes1

d4f3d84cdac1bd2ab36ce067697f52e4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Voxel Invaders

Hra na způsoby klasických Space Invaders, avšak s vylepšenou grafikou a 3D prvky. Stejně jako v původní hře se zde budeme bránit proti hordám naštvaných ufounů, kteří útočí ve vlnách. Hra se ovládá jedním prstem, což je určitě velmi jednoduché a zároveň efektivní. Z padlých nepřátel padají power-upy jako jsou účinnější zbraně s větším rozsahem a kadencí, bonusové životy a další. Pokud stále váháte, tak si můžete vyzkoušet Lite verzi. Ta nabízí celkem 3 kampaně (plná hra jich má 24). V určitých momentech se hra na chvíli převede do 3D režimu a to i se současnými nepřáteli na mapě. Vypadá to skutečně dobře a tak nezbývá, než tuto hru doporučit.

voxel1

Voxel Invaders
Voxel Invaders

Drift Mania Championship 2

Driftování je zpátky ve zcela novém pokračování Driftmania Championship 2. Hra se velmi povedla a to jak po grafické stránce, tak celkové hratelnosti. Vaše auta si můžete tunit, měnit jejich barvy, kupovat nové kola, spoilery atd. Pak už se vydáte na trať a to buď v klasické kampani, nebo turnajích. Drift Mania Championship má naprosto skvělý soundtrack, který vám hraní zpříjemní o 100 %. Utkat se můžete se svými přáteli a to buď lokálně, nebo přes internet. Poté můžete sledovat výsledné tabulky s hodnocením hráčů po celém světě. To váš může nakopnout k lepším výkonům.

driftmania1

X-Plane 9

Je nejrealističtější letecký simulátor na Google Play. Tohle uvádějí sami autoři hry a nejspíš je to i pravda. Na počátku hry je dobré si přečíst krátký tutorial, který vysvětluje, jak s letadlem vlastně vzletět. Při tapnutí na horní stranu displeje se otevře základní nabídka hry. Můžete si v ní navolit všechny důležité herní prvky, možností je opravdu mnoho. Vybrat si můžete různá letadla, dobu a místo letu, počasí a další. Zajímavou funkcí je možnost určit, které části letadla selžou. Zkuste si třeba porouchat 2 motory a sami uvidíte, co to s letadlem udělá. X-Plane 9 lze hrát také v multiplayeru přes WiFi.

xplane1

d53dac741598e0e41bf50b72830ec17d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Spy Mouse

Na závěr zde máme roztomilou hru pro děti i dospělé od EA. To, že se jedná o kvalitně zpracovanou hru, zjistíte hned v úvodních sekundách při spuštění. Spy Mouse disponuje vynikající kulišáckou hudbou, která vás rozhodně naladí do hry. S vaší špionskou myší budete sbírat kousky sýra. Bránit vám v tom budou jak jinak než zlé kočky. Ve Spy Mouse se setkáte s 6 světy, kde každému vládne jiná kočka. Celkově se vám dostane až 70 levelů plných zábavy.

spymouse1

SPY mouse
Electronic Arts Nederland BV
Verze 1.0.7 (27. 7. 2012)
Velikost 1,5 MB
2.1+

lznNgbOsRYwI++D9fOp1ofQBfE8M5UpgUrgAAAABJRU5ErkJggg==
19,60 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 81

Pařba na víkend - tipy na Android hry 81

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)