Pařba na víkend – tipy na Android hry 81

featured

V dnešní pařbě na nás čekají bojové autíčka v Indestructible od Glu Mobile. Poté kvalitní předělávka klasických Space Indvaders s netradičními 3D prvky. Dále si zazávodíme a zadriftujeme v pokračování Drift Mania Championship, zalétáme si v reálně zpracovaném leteckém simulátoru X-Plane 9 a na závěr se vydáme na cestu za sýrem s myším špionem ve Spy Mouse.

Indestructible

Je jedna z nejpovedenějších her poslední doby. Za vytvořením stojí Glu Mobile, hra je tedy zdarma a jsou v ní mikrotransakce. Jedná se o souboje autíček na menších mapách a to v různých módech. Bojeschopnost jednotlivých aut zajišťují přidělané zbraně, které postupně upgradujete a měníte podle toho, jak vám vyhovují, či kupujete nové. V Indestructable si můžete zahrát 3 herní módy a to Death Match, Capture the Flag a Recover The Charge. Všechny 3 jdou navíc hrát v multiplayeru. Ten je zpracován opravdu spolehlivě. Na hráče se nečeká dlouho a nesetkáte se s žádným zasekáváním a lagy. Za zmínku také stojí propracovaný fyzikální engine. Auta se po nárazech chovají opravdu reálně, dokážou sjet ze skály, dělat přemety apod. Tato hra rozhodně stojí za vyzkoušení.

indes1

The app was not found in the store. :-(

Voxel Invaders

Hra na způsoby klasických Space Invaders, avšak s vylepšenou grafikou a 3D prvky. Stejně jako v původní hře se zde budeme bránit proti hordám naštvaných ufounů, kteří útočí ve vlnách. Hra se ovládá jedním prstem, což je určitě velmi jednoduché a zároveň efektivní. Z padlých nepřátel padají power-upy jako jsou účinnější zbraně s větším rozsahem a kadencí, bonusové životy a další. Pokud stále váháte, tak si můžete vyzkoušet Lite verzi. Ta nabízí celkem 3 kampaně (plná hra jich má 24). V určitých momentech se hra na chvíli převede do 3D režimu a to i se současnými nepřáteli na mapě. Vypadá to skutečně dobře a tak nezbývá, než tuto hru doporučit.

voxel1

Voxel Invaders (Free)
Voxel Invaders (Free)

Drift Mania Championship 2

Driftování je zpátky ve zcela novém pokračování Driftmania Championship 2. Hra se velmi povedla a to jak po grafické stránce, tak celkové hratelnosti. Vaše auta si můžete tunit, měnit jejich barvy, kupovat nové kola, spoilery atd. Pak už se vydáte na trať a to buď v klasické kampani, nebo turnajích. Drift Mania Championship má naprosto skvělý soundtrack, který vám hraní zpříjemní o 100 %. Utkat se můžete se svými přáteli a to buď lokálně, nebo přes internet. Poté můžete sledovat výsledné tabulky s hodnocením hráčů po celém světě. To váš může nakopnout k lepším výkonům.

driftmania1

Drift Mania Championship 2 Pro
Drift Mania Championship 2 Pro

X-Plane 9

Je nejrealističtější letecký simulátor na Google Play. Tohle uvádějí sami autoři hry a nejspíš je to i pravda. Na počátku hry je dobré si přečíst krátký tutorial, který vysvětluje, jak s letadlem vlastně vzletět. Při tapnutí na horní stranu displeje se otevře základní nabídka hry. Můžete si v ní navolit všechny důležité herní prvky, možností je opravdu mnoho. Vybrat si můžete různá letadla, dobu a místo letu, počasí a další. Zajímavou funkcí je možnost určit, které části letadla selžou. Zkuste si třeba porouchat 2 motory a sami uvidíte, co to s letadlem udělá. X-Plane 9 lze hrát také v multiplayeru přes WiFi.

xplane1

The app was not found in the store. :-(

Spy Mouse

Na závěr zde máme roztomilou hru pro děti i dospělé od EA. To, že se jedná o kvalitně zpracovanou hru, zjistíte hned v úvodních sekundách při spuštění. Spy Mouse disponuje vynikající kulišáckou hudbou, která vás rozhodně naladí do hry. S vaší špionskou myší budete sbírat kousky sýra. Bránit vám v tom budou jak jinak než zlé kočky. Ve Spy Mouse se setkáte s 6 světy, kde každému vládne jiná kočka. Celkově se vám dostane až 70 levelů plných zábavy.

spymouse1

SPY mouse
Electronic Arts Nederland BV
Verze1.0.7 (27. 7. 2012)
Velikost1,5 MB
2.1+


19,60 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 81

Pařba na víkend - tipy na Android hry 81

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
Plants vs Zombies 3

První ochutnávka Plants vs Zombies 3

Zprávičky Filip Zatloukal Filip Zatloukal
2 min. uložit na později

Komentáře (9)