Pařba na víkend – Tipy na Android hry 66

babelrisingmain

V dnešním díle si budeme hrát na bohy v graficky skvělé hře Babel Rising 3D, ukážeme vám jeden z nejlepších tower defens na Androidu, budeme utíkat ze základny plné pastí ve hře Commander Pixman, probudíme se na tajemném ostrově v kvalitní adventuře Empress of the Deep a na závěr si zahrajeme známou iOS logickou plošinovku Continuity 2.

Babel Rising 3D

Známá hra od velmi známého studia Ubisoft, ve které si zahrajete na boha a budete muset udělit lekci smrtelníkům, protože se snaží postavit věže až k nebesům. Srážet je zpět k zemi budete svými božskými destruktivními silami a to samozřejmě v podobě blesků, ohnivých meteoritů a dalších nadlidských schopností. Vaše schopnosti se budou dělit podle toho, jaké elementy si zvolíte. Svůj hněv smrtelníkům můžete vyjádřiv ohněm, vodou, zemí a vzduchem. V jednom kole můžete používat dva elementy a v každém elementu mít 3 druhy útoků. Ve hře vás čeká spousta zábavy, se skvělou grafikou a zvukovým doprovodem. Jediné nad čím jsem se lehce pozastavil, je cena, která je kolem 110 korun a ještě s mikrostransakcemi ve hře. V Ubisoftu by si možná mohli vzít příklad ze studia Rockstar Games a jejich vydání Maxe Payna.

babelrising

e9452dba3be684487e127986ab3326be?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Commander Pixman

Velmi povedená retro plošinovka, kterou doporučuji vyzkoušet. Hra je zdarma, je nenáročná, osvědčená z iOS a zábavná. V roli zeleného panáčka se snažíte opustit cizí základnu plnou pastí a příšer. Hra se ovládá pomocí šipek na chození a dvou tlačítek: jedno pro skok a druhé pro útok. Commander Pixman nabízí 135 kol k dohrání, precizní citlivé ovládání a pěknou retro grafiku.

comanderpixman

Commander Pixman
Commander Pixman

Tower Defense

Podle mého názoru nejlepší tower defense co jsem hrál, nebo minimálně jeden z nejlepších, každopádně jediný, který dohraju do konce. Jsem dvě kola před finálem a stále mě baví. Je zdarma a zatím, i když máte možnost platit ve hře, jsem neměl potřebu. Jedná se o klasický tower defense jako znáte z jiných, avšak pár novinek zde pro mě bylo. Při cestování kampaní narazíte na čtyři typy módů – klasický defense, poté survival, sběratelský (gather) a nakonec útočný (attack), ve kterém se zároveň bráníte chodícím jednotkám a také útočíte svými věžičkami na statické nepřátele na mapě. Najdeme zde celou škálu věží, ale do boje si vzít můžete pouze 6 typů, k různým nepřátelům se hodí různé věže. Věže můžete upgradovat a stavět na předem určená místa. Na začátku po jejich zvolení si můžete vybrat ještě „power ups“, což jsou bonusy, na které vyděláváte, nebo si zaplatíte za reálné peníze a ty vám usnadňují postup. Kromě kampaně můžete také hrát Challenge mód nebo Special Missions. Tuto hru doporučuji opravdu všem, je velmi kvalitně zpracovaná a zábavná.

towerdefense

629430370e9bc31d7aac1e542e1fd271?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Empress of the Deep 2

Skvělá adventura s velmi propracovaným příběhem, spoustou logických miniher a hádanek. V roli Anny se probudíte na tajuplném malém ostrově poté, co jste unikli destrukci vlastního podvodního království. Vaším úkolem je najít cestu do vznášejícího se města a zachránit čtyři děti světla. Hra nabízí bohatý grafický zážitek a 9 dlouhých kapitol, které zabaví na opravdu dlouhou dobu. Nejspíše to není nutností, ale u této hry je dobré umět aspoň trošku anglicky.

empressofdeep

307e6dd83ef55c06f4088743cd2552a3?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Continuity 2

Logicko-skákací hra, ve které se pohybujete v určitých posuvných obdelnících a pomocí jejich kombinací se dostanete až do vysněného cíle. Pro dokončení kola musíte najít klíč, který vám odemkne dveře, a vy se dostanete do dalšího kola. Hru ovládáte klikáním na pravou nebo levou stranu displaye a skáčete tažením prstu, do módu posunu obdelníků se dostanete poklikáním na display.

continuity 2

7f25dac78c1534d5b58025fc594bdeb8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)