Pařba na víkend – Tipy na Android hry 53

Angry-Birds-Spacefet

V dnešním díle si ukážeme fenomén Angry Birds Space, zaskáčeme si na lyžích ve Ski Jumping, s kamarády si ve škole pod lavicí zahrajeme Rocka bowling a Pocket Soccer a na závěr je tady ještě Ninja kuře!

Angry Birds Space

Další pokračování světového fenoménu Angry Birds. Tato epizoda prozatím vykazuje přes 10 milionů stažení, což je pro vývojáře této hry více než dobrou zprávou. Rozzlobení ptáci se v tomto díle vydají do vesmíru a budou se muset přizpůsobit zákonům nejen nulové gravitace. Angry Birds Space je zábavnou variantou původní hry, setkáte se v ní s mnoha zábavnými situacemi a perfektně zpracovanou fyzikou. Zkrátka a dobře nezbývá nic jiného, než tuto hru doporučit. Je zdarma a neomrzí.

angry_birds_s1

Ski Jumping

Je jedinou hrou svého žánru na mobilní zařízení. Jedná se o skoky na lyžích a to buď formou šampionátů, nebo pouhých jednorázových skoků. Základem je stisknout tlačítka ve správnou chvíli, nabrat co nejvyšší rychlost a předvést ukázkový dopad. Ski Jumping nabídne počítačovou grafiku (pokud nevěříte, stačí zhlédnout naši pařbu na víkend) a solidní hratelnost. Fanoušci zimních sportů a skoků především si určitě příjdou na své.

ski1

The app was not found in the store. :-(

Pocket Soccer

Stolní fotbálek pro 1 až 2 hráče na jednom telefonu. Góly budete do branek vstřelovat pomocí kuliček symbolizujících hráče. Ovládání jejich pohybu po hřišti není nic složitého, stačí táhnout prstem do Vámi zvoleného směru. Čím rychlejší toto tažení bude, tím větší sílu úderu vykonáte. Celkově máte možnost ovládat 3 hráče. Pocket Soccer je velmi zábavnou hrou. Singleplayer se na první pohled může zdát jako nudný, pokud však začnete hrát s kamarády, dočkáte se mnoha legračních a vypjatých fotbalových situací.

pocket1

The app was not found in the store. :-(

Rocka Bowling

Bowlingová hra až pro 7 hráčů. Nabízí různé možnosti vržení koule, včetně vychytávky ve formě točeného vrhu. Rocka Bowling má hezkou 3D grafiku a díky svým rozsáhlým možnostem ji můžeme zařadit mezi ty nejlepší bowlingové hry.

bowling1

Ninja Chicken

Tato hra zdarma se už nějaký ten pátek na Google Play řadí mezi ty nejstahovanější hry. Jedná se o plošinkovku, kterou ovládáte pouhými 2 tlačítky na displeji, a přesto je dosti zábavná. V každém levelu máte za úkol splnit různé požadavky, jako například nasbírání určitého počtu ořechů či shození několika vajec. Osobně jsem na tuto hru nanašel žádný negativní ohlas. Rozhodně doporučuji si ji vyzkoušet.

ninja1

Ninja Chicken
MoMinis
VerzeLiší se dle zařízení (28. 3. 2012)
VelikostLiší se dle zařízení


Zdarma

 

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 53

Pařba na víkend - tipy na Android hry 53

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)