Pařba na víkend – Tipy na Android hry 36

bulldozermain

Další díl pařby na víkend s pěti zábavnými, pořádně vyzkoušenými a s láskou vybranými hrami je tady!

 

Blood and Glory

Perfektní hra se skvělou grafikou, zvukovými doprovody a hratelností. Ve hře budete hrát za gladiátora a bojovat proti nejrůznějším protivníkům s nejrůznějšími zbraněmi. Hru ovládáte mnoha tlačítky a tahy prstů po obrazovce. Toto vše Vám bude vysvětleno ještě před zahájením turnajů. Útokům protivníka se bráníte uhýbáním do stran, krytím se štítem a zbraní. Při soubojích se Vám načítají speciální útoky, které můžete použít kdykoliv během boje. Na svého gladiátora si můžete dokupovat věci, a to zbroje, helmy, štíty a meče. S touto hrou jsem strávil hodně času a mohou ji jen doporučit.

bloodandglory

BLOOD & GLORY
BLOOD & GLORY

Tiny Robots

Je jednou z dalších her pracujících na známém principu Space Invaders, nyní však v hezčím a vylepšeném kabátě. Hru ovládáte pomocí akcelerometru a střílení probíhá automaticky. V průběhu hry budou z nepřátel padat různé bonusy, které Vám budou vylepšovat útok, nebo Vám dají speciální bonusy například v podobě štítů. Jedná se tedy o takovou oddechovku, která ovšem dokáže zabavit na dlouhou dobu.

tinyrobots

The app was not found in the store. :-(

Sea Empire

Je budovatelská real-time strategie, ve které budete v roli námořních obchodníků tvořit své impérium a to buď s herním příběhem, nebo v libovolných mapách. V každém kole budete mít nějaké úkoly ke splnění. Někdy vytěžit určité množství dané suroviny, jindy postavit několik přímořských tvrzí na obranu proti pirátům. Na začátku hry si projdete přehledným tutoriálem a poté se vrhnete do námořnického světa.

seaempire

Iron Wars

Je rychlá akční hra, ve které budete neustále střílet, sbírat různé zbraně, uhýbat střelám nepřátel, a to vše v různých bojových prostorech, které vypadají jako bludiště. Tato hra podporuje multiplayer a nespočet herních módů. Pokud znáte hru Babo Violent (z PC), tak tohle je taková jednodušší varianta.

ironwars

The app was not found in the store. :-(

 

Bull Dozer

V této hře se zhostíte role rozzuřeného býka, který probíhá ulicemi a na svých rozích roznáší vše, co se dá. Tyto býčí slavnosti jsou v zemích, jako je Španělsko běžnou záležitostí. Vašeho býka ovládáte pomocí šipek na kraji displeje. Je zde také možnost jakési okamžité akcelerace, jejíž hodnota vám neustále přibývá. Čím více lidí převálcujete, tím lepší bude vaše skóre.

bulldozer

The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend Tipy na Android hry 36

Pařba na víkend Tipy na Android hry 36

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)