Pařba na víkend – tipy na Android hry 33

featured2

Pravidelný seriál her je opět zpátky a přináší vám 5 parádních her. Jako vždycky neváhejte komentovat a sdílet své názory.

Duke Nukem 3D

Je jedna z nejznámějších novodobých počítačových her, vznikla už v roce 1991. V té době byla hra natolik zábavná, že si poté získala fanoušky po celém světě. Duke se pak dočkal několika pokračování, jejichž grafické zpracování bylo na čím dál lepší úrovni, přesto tento první díl patří, dle mého názoru, mezi ty nejlepší. Tato Android předělávka je vcelku povedená, malinko bych si dovolil zkritizovat ovládání. Než se naučíte slušně otáčet a mířit, tak vám možná poněkud zešediví vlasy.

duke nuke 1

 

The app was not found in the store. :-(

Car Park Challenge

Umíte dobře zaparkovat? Ať už ano či ne, Car Park Challenge patří mezi ty nečekaně zábavné hry. V každém kole máte za úkol dojet do určitého místa, moc nenarážet, a poté podle směru šipky zaparkovat. Za každý byť minimální náraz se vám na displeji vpravo nahoře ukazuje množství peněz, které bude stát oprava auta. Když přesáhnou určitou hodnotu, daný level pro vás končí a vy ho musíte absolvovat znovu.

car 1

The app was not found in the store. :-(

Flick Soccer

Přímé kopy na čas. Takhle by se dala charakterizovat tato hra. Na obrazovce vidíte pouze míč a vy mu musíte tažením po displeji vymezit směr. Kopat se dá silně, slabě, dokonce i s rotací. Po absolvování tutoriálu vám bude vše jasné. Ovládání je hodně intuitivní a tudíž také zábavné.

flick1

The app was not found in the store. :-(

Spirit

Je zajímavá hra, ve které ovládáte světelnou postavičku, která kopíruje vaše pohyby prstu, a tímto způsobem bojujete s nepřáteli. Spirit za sebou nechává stopu, takový pomyslný provázek, ze kterého když uděláte kruh, tak se vytvoří černá díra, která vcucne všechny nepřátele. Hra je velmi zábavná s pěknou grafikou a prostředím, které se deformuje při vašem pohybu a vytváření černých děr. Obtížnost kol se stále stupňuje a nepřátelé jsou agresivnější.

spirit 1

Stick Stunt Bike

Je motokrosová hra, která slavila velký úspěch na iOS zařízeních a nyní je dostupná i pro Android. V roli motorkáře budete muset projet různě těžká kola v co nejlepších časech. Hra je graficky nenáročná a má hezky propracovanou fyziku jízdy. Hra má celkem 24 kol, a pokud stáhnete demo verzi, můžete si vyzkoušet čtyři z nich.

stick1

Stick Stunt Biker Free
Robert Szeleney
Verze1.6 (9. 11. 2011)
Velikost5,1 MB
2.0.1+


Zdarma


20,07 Kč

 

Video

Pařba na Víkend – Tipy na Android hry 33

Pařba na Víkend - Tipy na Android hry 33

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)