Pařba na víkend – tipy na Android hry 27

Need-for-Speed-Hot-Pursuit-Lamborghini

Pařba s číslem 27 je tady. Dnešní díl má rozhodně co nabídnout. Přesvědčte se o tom však sami ;)

 

Need for Speed Hot Pursuit

je další závodní hra pro Android. Sérii Need For Speed netřeba dlouho představovat, v Hot Pursuit se však nebude jednat jen o obyčejné závodění. Kromě klasické kampaně máte možnost hrát dokonce také za polici, jejíž úkolem ze zastavit ujíždějící pouliční řidiče. V průběhu carrier módu získáváte stále výkonnější auta, záleží však na tom jak úspěšně jednotlivé závody plníte. Samotné závodění je zábavné, ze začátku možná trošičku složitější na ovládání (gyroskop). Grafika výborná, tudíž je Hot Pursuit poměrně náročný na HW telefonu. Tato hra ve vašem telefonu jednoduše nesmí chybět.

hotpursuit1

need for speed hot pursuit 2010
Need for Speed Hot Pursuit
EA
Verze 1.0
Velikost  3.12 MB
2.2+


128 Kč

 

Space Shooter For Free

Tato hra není nazvaná Space Shooter For Free nadarmo, můžete si ji totiž stáhnout naprosto zadarmo. Že už vás takovéto vesmírné střílečky nebaví? Space Shooter For Free to se svým poutavým příběhem rozhodně napraví. Jednoduchá retro grafika nadchne i znalého kritika. Pokud se tak nestane, věřím, že mu hra v telefonu stejně zůstane. Je to totiž hra moc chytlavá, těžko se ji hrát přestává.

a-space-shooter-for-free-android-1

A Space Shooter For Free
A Space Shooter For Free

Dead Space

opět tady máme hru, kterou můžete znát z PC či konzolí. Jedná se o hororovou střílečku na vesmírné stanici s perfektní grafikou a velmi strašidelnou atmosférou. Stejně jako v PC verzi nepřátelé reagují na místa zásahu, plazí se zranění po zemi apod. Občasné vnořené video sekvence hře dodávájí spád a starají se o to, aby hra nebyla stereotypní.  Dále by stálo za zmínku vyzdvihnout ozvučení. Tuto hru rozhodně nedoporučuji hrát někde ve škole pod lavicí bez zvuku, raději si počkejte na večer a chvíli před tím, než půjdete spát, si to vyzkoušejte. Budete se bát :)

dead-space-ios-2

Dead Space 1 icon
Dead Space
EA
Verze 1.0
Velikost 2.03 MB
2.2+


128 Kč

 

Cross Court Tenis

Tenis pro Android? Ještě k tomu dobře ovladatelný a zábavný? Ano, Cross Court Tenis tohle všechno splňuje. Odpálení míčku se provádí tažením prstem do displeji do směru, kam to chcete napálit. U pohybu máte na výběr z 2 možností a to buď automatické, nebo manuální. U manuálního budete muset rychle reagovat a “ťukat” na místa kde míček letí, kdežto u automatického stačí jen odpalovat, tenista bude běhat sám.

tenis1

88eb70e41c622e14215615f9831dc399?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Early Bird

Zábavná a jednoduchá hra, určená zejména pro děti, ale i dospělé. Takový typ hry nám v pařbě nesmí nikdy chybět a proto je tady Early Bird! Ovládáte malého ptáčka a musíte ho nasměrovat do jamky, ve které se skrývá červ. Úkol to mnohdy není vůbec jednoduchý. Ve hře se nachází plno překážek, jako jsou například větráky, které vás mohou snadno odfouknout pryč. Někdy je však můžete využít ve váš prospěch;)

early

d4aa0cc248bd93f7cec365d8126baa4a?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 27

Pařba na víkend - tipy na Android hry 27

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)