Pařba na víkend – tipy na Android hry 224 – piráti, rozzuření ptáci a robotičtí medvědi

battle of heroes hlavni

Jaké Android hry vás dnes čekají? Jako první to bude nový díl rozzuřených ptáků Angry Birds. V následující hře – Five Nights At Freddys 4 – poznáte skutečný strach. Třetím tipem na víkend je zdařilé RPG od Ubisoftu – Battle of Heroes. V předposlední hře Captain Sabertooth zažijete dobrodružství se známým pirátem a v poslední hře Shooting Stars! se utkáte se zahraničními celebritami. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry 224.

Angry Birds 2

Rozzuření ptáci známé společnosti Rovio jsou zpět, aby vás odtrhli od práce, učení či jakékoli jiné aktivity. Novinka se vrací zpátky ke kořenům, nabídne ovšem mnohem lepší grafické zpracování a několik dalších lákadel. Mezi ty patří například výběr libovolného ptáka, což vám umožní lépe taktizovat. Hra Angry Birds 2 si prošla také změnou konceptu jednotlivých levelů. Ty jsou nyní složeny klidně i z několika kol, přičemž v každém je zapotřebí srovnat určitou pevnost, především tedy prasátka, se zemí. Nechybí nové power-upy, souboje s bossy a dokonce také on-line tabulky nejlepších hráčů. Jako většinu dílů, i tento lze stáhnout (i hrát) zdarma.

Five Nights at Freddys 4

Vývojář Scott Cawton nedávno vydal další díl své oblíbené hororové hry. Tento díl se nebude odehrávat v pizzerii, jako jsme byli u dřívějších dílů zvyklí, nýbrž u vás doma. Proto se raději schovejte pod peřinu, zhasněte, a doufejte, že vás robotičtí medvědi nenajdou! Ale nyní vážně, ve hře se ocitnete v jednom pokoji a ten budete muset střežit. Pohlídat si musíte především dveře, kterými se zákeřní medvědi snaží proniknout. Pokud budete mít na základě různých indicií pocit, že jsou medvědi blízko, musíte dveře okamžitě zavřít. Když se vám to nepodaří včas, je s vámi amen.

Five Nights at Freddy's 4 Demo
Five Nights at Freddy's 4 Demo

Battle of Heroes

Battle of Heroes je multiplayerová strategie společnosti Ubisoft. Základem hry je budování vaší vesnice, především pak obranných mechanismů. Ostatní hráči vás totiž můžou kdykoliv napadnout a odnést si tak vaše zlato (krystaly). Útočit na ostatní hráče však můžete i vy. Aby se vám při bojových taženích dařilo, je zapotřebí si vylepšovat schopnosti hlavního hrdiny a trénovat armádu. Přímo v boji ovládáte pouze hlavního hrdinu, vaše ostatní jednotky válčí na vlastní pěst. I tak je nutné vaše bojovníky podporovat, a to například tak, že s hlavním hrdinou co nejrychleji zneškodníte nepřátelské katapulty či střelné věže.

5e155e3c66eb259e000946aa6e81ae3d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Captain Sabretooth

Captain Sabretooth je pohodová gameska s pirátskou tématikou. Hra si zakládá především na roztomilé grafice a jednoduchém konceptu miniher. Najdeme zde celou řadu nelítostných námořních bitev, které se odehrávají v rychlém tempu, nebo naopak puzzle pro částečné uvolnění při honbě za vysněným pokladem. Jelikož se jedná o pirátskou hru, chybět nemohou ani šermířské souboje, které jsou ovšem znovu vyobrazeny vcelku nenásilnou formou, neboť je hra primárně určena pro děti. Dobrou zprávou je, že ve hře nenajdeme žádné mikrotransakce.

Captain Sabertooth
Captain Sabertooth

Shooting Stars

Jak již název hry napovídá, budete v ní sestřelovat hvězdy. Nebude se ovšem jednat o hvězdy, které vidíme, když vzhlédneme k obloze, nýbrž o celebrity. Hra je rozdělena na několik levelů a úkolem každého z nich je zlikvidovat hlavního bosse. Tím může být například Justin Bieber, Kayne West, PSY a spousta dalších. Ovládat budete človíčka držícího přitloustlou kočku, která dokáže střílet laserové paprsky. Podivné, ovšem legrační a zábavné :).

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry – video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 224

Pařba na víkend - tipy na Android hry 224

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)