Pařba na víkend – tipy na Android hry 20

uvodnibaskstab

Pařba na víkend s kulatým číslem 20 je tady! Jako vždycky si představíme 5 her. Za Vaše komentáře a připomínky budeme jenom rádi, ale jen za ty kladné (to je vtip, pokud chcete něco vytknout, samozřejmě taky budeme rádi) :)

BackStab

Gameloft na nás v poslední době chrlí jednu herní pecku za druhou. V případě hry Backstab tomu není výjimkou, dokonce se v určitých aspektech jedná o jednu z revolučních her. V roli Henryho Blakea, bývalého důstojníka královkého námořnictva Anglie se vydáte na cestu pomsty. Příběhová linie vypovídá o zradě, Henryho uvěznění a dokonce únosu jeho snoubenky. Na rovinu si řekněme, že tohle by rozzuřilo každého! BackStab má na první pohled takřka všechny prvky známé počítačové hry Assassins Creed. Likvidování nepřátel a souboje celkově jsou založeny na combo systému, kde finální doražení v podobě různých animací a speciálních pohybů vypadá velice působivě. Co rozhodně stojí za zmínku je volnost. Ostrov, na kterém se ocitáte se skládá ze 4 měst a lokací jako jsou například džungle, sopky, pláže apod. BackStab rozhodně stojí za vyzkoušení, avšak pro některé může být překážkou hardwarová náročnost této hry.

BackStab_Android_market

BackStab HD
Gameloft
Verze 1.2.2 (4. 7. 2011)
Velikost 1,5 MB
2.0+


117,84 Kč

Age of Zombies

Máme tady zombie střílečku z herního studia Halfbrick, které má za sebou už dvě hry a to Fruit ninja a Montster Dash. Hlavní postavou je zde tvrďák Barry Steakfries, jehož cílem bude zneškodňovat nespočetné množství oživlých mrtvol. Age of Zombies nabízí 5 odlišných světů, kde každý obsahuje několik levelů a samozřejmě také survival mode, který v zombie hrách rozhodně nesmí chybět. Na výběr máte mnoho zbraní a také a granády, jejichž užití je v některých situacích nezbytné. Může se totiž stát, že vás zombie obklíčí a ukoušou k smrti. Občas se na scénu dostaví i Bossové, poznáte je především díky jejich nadměrné velikosti a mnohem větší výdrží než běžný nemrtvý:)

02-620x

Age of Zombies
Halfbrick Studios
Verze 1.0.8 (23. 6. 2011)
Velikost 23 MB
1.6+


51,96 Kč

SuperSonic

SuperSonic je adrenalinová hra, ve které budete prolétávat neonovými okruhy a budete se snažit nenarazit. Ze zvyšující rychlostí budou muset vaše reflexy pracovat na maximum. Po cestě můžete sbírat body navyšující čas a score. Na výběr máte z 2 módů a to Classic a Blitz. Grafika není dominantou této hry, ale jednoduchost a vynikající “robotická” hudba rozhodně jsou.

dd7fe__SuperSonicCap-550×330

Supersonic ™
Kuuasema
Verze 1.0.7 (5. 8. 2011)
Velikost 16 MB
2.1+


Zdarma

BioFrenzy

Aby těch zombie her nebylo málo, tak jsi dáme ještě jednu. Nyní budete zombies zabíjet z jiné perspektivy než tomu je u Age of Zombies, avšak co vás na této hře hned při prvním spuštění nadchne, je úžasná grafika, úžasné animace a efekty. Váš palebný arzenál se může skládat až z 20 zbraní. V BioFrenzy máte možnost také zpomalit čas a dostat se do tzv. bullet-time módu, dále můžete používat nejrůznější skilly, zmražení a podobné vychytávky, které hře dodávají na rozmanitosti. Jedná se o opravdu povedenou hru a řekl bych jednu z těch, které se nainstalují a neodinstalují:)

mzl.pdwyxfon.320×480-75

Biofrenzy: Frag The Zombies!!
ZOZO Game
Verze 1.1 (19. 7. 2011)
Velikost 70 MB
2.0.1+


34,54 Kč

Turtle Surf

Po všem tom střílení, sekání, řezání a dalších násilnostech je ve vaší dobré vůli si zahrát něco na odreagování, přesně něco jako je Turtle Surf:), jedná se sice zatím pouze o beta verzi, obsahuje však 10 levelů, což není málo. Na želvím krunýři budete surfovat v neklidných vodách, kde na vás čeká plno nebezpečí. Váš želví kamarád je vyzbrojen 2 speciálními skilly, které vám cestu do cíle usnadní. I tak se však může stát, že nedojedete úspěšně do konce, protože máte pouze 3 životy. Turtle Surf má příjemnou 3D grafiku, funguje i na starších zařízeních a … zahrejte si to!!:)

turtle

Turtle Surf lite
taatu studio
Verze 1.2 (26. 7. 2011)
Velikost 24 MB
2.0.1+


Zdarma

 

Pařba na víkend – tipy na Android hry 20

Pařba na víkend - tipy na Android hry 20

 

BackStab is now available on Android phones!

BackStab is now available on Android phones!

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (15)