Pařba na víkend – tipy na Android hry 146

sonic racing featured

První hra dnešního dílu, Last Fish, vás zavede do otráveného moře, kde se snažíte zachránit život přeživší rybě. Druhou hrou je Shiva: The Time Bender, neboli ohýbač času. Jedná se o plošinovku, ve které můžete vracet čas. Dalším tipem je 3D bojovka studia Namco Bandai – SoulCalibur. Předposlední hrou je další plošinová hra vytvořená podle komiksu Bravomana, jmenuje se Binja Bash! Posledním kouskem do pětice všeho dobrého je motokárová hra Sonic Racing Transformed, ve které budete závodit nejen na zemi, ale také ve vodě a ve vzduchu.

Last Fish

Je hra studia Pyrosphere, která má za sebou velmi populární logickou hru Lazors. V Last Fish budete hrát za rybu a usilovat o její přežití v toxické vodě. Vaši rybku budete ovládat intuitivním nahýbáním telefonu. Pod vodou narazíte na světlá místa doplňující vaše zdraví a také na pohybující se toxické látky, kterým se musíte vyhýbat. Náplň jednotlivých levelů se liší. Někdy musíte vydržet na živu po určitou časovou dobu, jindy zase proletět stanoveným množstvím kruhů, nebo získat určitý počet životů. Hra má poměrně zajímavý soundtrack, stejně tak i atmosféru. Stupňující se obtížnost vám zaručí, že se i při delším hraní nebudete nudit.

last fish 1

Shiva: The Time Bender

Je zábavná bojová plošinovka s opravdu lákavým prvkem, a to schopností hlavního hrdiny “ohýbat čas”. V případě, že vás nepřátelé zabijí, nebo spadnete mimo mapu, můžete jednoduchým spínačem vrátit čas a napravit tak chybu, která vás stála život. Krom toho budete běžet neustále vpřed, sbírat mince pro pozdější upgrady a likvidovat protivníky pomocí mečů, luků a střelných zbraní. Po doběhnutí do určitého úseku se vždy změní prostředí. Ocitnete se tak v džungli, ve futuristické době, nebo vás obklopí láva a šlehající plameny kdesi v pekle. Abyste získávali stále vyšší skóre a s ním spojené odměny, budete muset upgradovat vaši výbavu. Nákup se realizuje buďto prostřednictvím mikrotransakcí, nebo speciálních orbů, které při běhu získáváte.

shiva the time bender 1

The app was not found in the store. :-(

SoulCalibur

Je pěkně drahá 3D bojovka studia Namco Bandai. Hru lze pořídit za 281 Kč, což je na Android hru docela slušná “pálka”. SoulCalibur je ovšem výborná hra a dokonce si troufáme říct, že je nejlepší hrou svého žánru pro Android. Na výběr máte z 19 unikátních postav a šesti herních módů. Každá postava disponuje svými combo údery, které se můžete hravě naučit v praktice módu, kde na vás protivník nebude útočit (lze také nastavit, aby útočil). V arkádovém módu zase můžete porazit všechny své nepřátele a rozdat si to s pekelným bossem. Hra má velmi povedené ovládání, a pokud si zapamatujete alespoň pár kombo-úderů, budete protivníky sekat jedna báseň. Jediným důvodem, proč si SoulCalibur nekoupit, může být vysoká cena. Jinak hru ovšem doporučujeme všemi deseti.

soul calibur 2

Binja Bash!

Je taktéž hrou studia Namco Bandai. Jedná se o povedenou plošinovku vytvořenou na základě komiksu Bravomana. S tím se vydáte zastavit doktora Bombu a jeho robotické přisluhovače. V boji proti nepřátelům vám pomůže vaše natahovací ruka. Tou dokážete udeřit protivníky i z větší vzdálenosti. Mezi další prvky vašeho bojového arzenálu patří speciální schopnost pro zneškodnění většího množství nepřátel a štít. Štítem lze odrážet útoky nejen létajících, ale i pozemních robotů. V obou případech hrají roli vaše včasné reakce. Hra je pojata opravdu vtipným způsobem, což dokazují ironické rozhovory a absurdní situace.

binja bash 1 binja bash 2

The app was not found in the store. :-(

Sonic Racing Transformed

Po All-Star Racingu od společnosti SEGA přichází další závodní hra s tématikou ježka Sonica, Sonic Racing Transformed. Tentokrát se ovšem nejedná o zcela běžnou motokárovou hru, vaše vozidla totiž můžete transformovat do vodních, nebo leteckých dopravních prostředků. Tomu odpovídají i velmi rozmanitá kola. Autoři hry v popisu na Google Play uvádí, že se ve velmi brzké době dočkáme multiplayerového přídavku. Závodit pak budeme moct až se čtyřmi hráči prostřednictvím lokální sítě či online. Pokud máte rádi ježka Sonica a motokárové závodění (v tomto případě obohacené o netradiční prvek transformace), rozhodně si hru neváhejte zakoupit.

 sonic racing transformed 1

Sonic Racing Transformed
SEGA of America
VerzeLiší se dle zařízení
VelikostLiší se dle zařízení
4.0+


120,03 Kč

Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 146

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 146

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)