Pařba na víkend – tipy na Android hry 145

F1Challenge-G2

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Jako první vás dnes čekají závody Formule 1 v netradičním, o to ale zajímavějším, zpracováním F1 Challenge, poté zabloudíte do jeskyně s třemi hrdiny a odhalíte jejich temné stránky v logické plošinovce The Cave. Ve třetí hře naskočíte do auta a vydáte se na průzkum zelených nebo zasněžených kopců, či pouští v minecraft grafice s Blocky Roads, dále si zastřílíme do mořských potvor v „survival“ akci Shoggoth Rising a na závěr si procvičíme znalosti ze všech vědních oborů ve hře Mozkovna.

F1 Challenge

Poměrně zajímavá a netradiční závodní hra, ve které sedneme do vozů Formule 1 hned za všechny stáje a slavné osobnosti. Ve hře si zopakujete slavné závodící momenty, duely nejlepších závodníků, či klasické závody. Ovládání je vyřešeno určováním směru prstem, což je nezvyklé, ale z našeho pohledu se jedná o zajímavý a fungující nápad. Při závodění se budete snažit vykrajovat zatáčky a jet co nejplynuleji. Fyzika hry je na slušné úrovni a karamboly či výjezdy mimo dráhu vypadají reálně. Hra nabízí několik druhů závodů, které se v dobře propracované kampani neustále střídají. Kampaň je udělaná zajímavým nelineárním způsobem, takže přeskakujete od stáje ke stáji a získáváte hvězdičky pro pokračování dále. F1 Challenge seženete na Google Play za 40 korun.

f1 challenge facts

ab17c2a3f6dfbdbe76cc6fcf63e225e9?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Shoggoth Rising

Klasická „survival“ střílečka, která dostává plusové body za to, že se zde netradičně nebudeme bránit zombíkům, ale mořským obludám. Hlavní hrdina se ze ztroskotané lodi vyšplhal na maják a právě tam začíná epický souboj o přežití. V průběhu hry se vám bude rozšiřovat arzenál zbraní a budou přicházet nápaditější a větší potvory. Shoggoth Rising má pěknou grafiku a zajímavý pohled na veškeré dění, ve kterém ovládáte kameru, kterou obíháte válcovitý maják a střílíte vše, co se snaží vyšplhat za vámi nahoru. Hra stojí na Google play necelých 23 korun.

shoggoth rising

Dz1EXajszMQ6 GYCJgzbFfCtirCB7 eJVQtb16eqwhvquULCdYlRZ8CuKRWFEOyMLKA=w300
Shoggoth Rising
dreipol
Verze 1.0.1
Velikost 89 MB
4.0.3+

gNyUdRCpgyw8gAAAABJRU5ErkJggg==
22,56 Kč

Mozkovna

Mozkovna je pěkná znalostní hra, která vás dokáže zabavit při dlouhých chvílích a hodí se i pro hraní ve více lidech či v párech. Proto procvičte svůj mozek a ukažte, kolik toho víte. Každá hra se skládá z šesti kol stupňující se obtížnosti. V každé hře máte k dispozici jednu nápovědu v podobě minihry. Otázky jsou rozdělené do tématických balíčků dle oborů jako: Historie Starověku, Astronomie, Přírodní vědy, Biologie, Moderní technologie, Literatura, Zeměpis a Sport. Jednotlivé balíčky odemykáte za mince, které můžete vyhrát hraním základního balíčku otázek či zakoupením za reálné peníze. Mozkovna je povedená a pěkně zpracovaná znalostní hra, kterou seženete na Google Play zdarma se základním balíčkem všeobecných otázek.

mozkovna hra

Mozkovna
AdlexApps
Verze v1.1.0
Velikost 30 MB
2.2+

bv37+BnOGghF5WzElAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Další zajímavé tipy: Cyto’s Puzzle Adventure, Alpha Wave

Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 145

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 145

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)