Pařba na víkend – tipy na Android hry 135

gladiator main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Jako první vás dnes čeká zombie hororová akce Dead Effect, která sbírá kladné hodnocení na každém rohu, poté si vyzkoušíte nejreálnější gladiátorské zápasy, jaké jste na mobilních zařízeních dosud viděli: I, Gladiator. Ve třetí hře si odpočinete u lovu divokých zvířat v krásné přírodě v Deer Hunter 2014. Předposlední kousek vás vtáhne do vesmírných bitev se znepřátelenou rasou v perfektně zpracované hře ARC Squadron: Redux a na závěr si zastřílíme v duchu oldschool, dokonce ve dvou hráčích na jednom zařízení s Neon Shadow.

Dead Effect

V roli elitního člena bojové jednotky 13 se ocitnete na vesmírné lodi, kde se věci vymkly kontrole, hibernační komory jsou prázdné a z celé posádky jsou zombíci. Vám nezbývá nic jiného, než popadnout zbraň a odhalit příčinu katastrofy. Naštěstí se nejedná o bezduchou střílečku, ale Dead Effect nabídne velmi stísňující atmosféru. Opuštěná loď, ve které jsou chodby plné krve a blikajících světel, vás vtáhne do děje. Grafika hry je na perfektní úrovni, přičemž kampaň pro jednoho hráče nabídne přes pět hodin herního času s propracovaným příběhem. V průběhu hry budete nalézat nové zbraně a vylepšovat svou výstroj. Také využijete schopnosti zpomalení času, díky které zvládnete i těžké situace. Dead Effect si můžete na Google Play vyzkoušet zdarma a my tuto hru vřele doporučujeme.

dead effect healt bar

Dead Effect
Dead Effect
Neon Shadow

Pokud máte rádi oldchoolovky jako Duke Nuke 3D, či Doom a chcete vyzkoušet něco nového, tak vás možná zaujme novinka od Crescent Moon Games, Neon Shadow, která je těmito starými klasikami inspirovaná. Vašim úkolem bude zachránit lidstvo před roboty a to hezky postaru s brokovnicí a dalším arzenálem. Hra nabízí dlouhou kampaň pro jednoho hráče, ale hlavním tahounem zde bude multiplayer. Ten je rozdělen do online multiplayeru, lokálního multiplayeru přes wi-fi a dokonce s rozdělenou obrazovkou na jednom zařízení. Neon Shadow je velmi akční a rychlá střílečka, která se v online módu může hratelností podobat legendárnímu Quake 3 Arena. Hra pro dva hráče s rozdělenou obrazovkou je překvapivě dobře vyřešena, ale doporučujeme co největší tablet. Neon Shadow je na Google Play dostupný za necelých 57 korun.

neon shadow split screen

Neon Shadow: Cyberpunk 3D Firs
Neon Shadow: Cyberpunk 3D Firs

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 135

Pařba na víkend - tipy na Android hry 135

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)