Pařba na víkend – tipy na Android hry 130 – gangsteři, důchodci a street fighter

king of fighter main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. Jako první nás dnes čeká kvalitní bojovka, kterých je na androidu poskromnu s názvem The King of Fighters, poté si zahrajeme 3D akční obrannou hru s hrdiny a věžemi Brave Guardians. Ve třetí hře si vyzkoušíme zábavnou logickou hru s jednoduchým principem a silnou hratelností s názvem Dots. Předposlední hra je akční RPG od studia Hexage Reaper a na závěr si zastřílíme s cupitající babičkou ve hře s názvem Gangster Granny.

THE KING OF FIGHTERS-A 2012

The King of Fighters patří do série bojových her od studia SNK Playmore, jedná se o bojovku s velkou historií měřitelnou se známými tituly, jako jsou Tekken, či Mortal Combat. Poprvé jste si hru The King of Fighters mohli zahrát již v roce 1994 na arkádových automatech. Poté vyšlo nespočet dalších dílů a dneska si můžeme zahrát THE KING OF FIGHTERS-A 2012 oficiálně na mobilních zařízeních přímo od studia SNK Playmore. Mobilní verze nabídne 34 herních charakterů, 6 módů a hodiny bojové zábavy. Tuto hru si můžete na Google Play stáhnout za cenu kolem 120 korun.

the king of fighters

THE KING OF FIGHTERS-A 2012
SNK PLAYMORE
Verze1.0.1
Velikost1,1 G
4.0.3+


119,56 Kč

Brave Guardians

Jedná se o 3D akční obrannou hru zobrazující příběh čtyř hrdinů bránících svůj hrad. Každý z hrdinů má své speciální schopnosti, které se určitě budou hodit při velkých nájezdech nepřátel. Kromě hrdinů ve hře klasicky stavíme věže na předem určená místa. Věží jsou 4 druhy, které během kola můžeme vylepšovat. V kombinaci s hrdiny zde vzniká spousta strategických variant hraní. Dále hra nabízí pěknou grafiku, 2 herní módy, 4 světy, 22 unikátních kol a přes 30 druhů nepřátel s bossy. Brave Guardians jsou ke stažení na Google Play zdarma s mikrotransakcemi.

brave guardians 4 worlds

Brave Guardians
Chundos Studio
Verze1.0.2
Velikost192 MB
4.0+


Zdarma

Dots: A Game About Connecting

Velmi populární a zábavná logická hra, která přináší příjemnou grafiku, zpracování, hratelnost a s tím spojené dlouhé chvíle strávené u obrazovky telefonu. Princip hry je jednoduchý, spojit co nejvíce stejnobarevných teček, tak aby zmizely, nebo spojením minimálně čtyř teček vytvořit čtverec a odstřelit všechny tečky stejné barvy z herního pole. Hra nabízí časový mód, ve kterém máte minutu na to nahrát co nejvyšší skóre, nebo tahový mód, ve kterém máte 30 tahů. Za body získané hraním si můžete dokupovat podpůrné bonusy pro hraní. Dots je na Google Play ke stažení zdarma.

Dots A Game About Connecting

Dots: A Game About Connecting
Playdots, Inc.
Verze1.9
Velikost14 MB
2.2+


Zdarma

Reaper

Studiu Hexage znovu potvrzuje svou pověst jednoho z nejlepších mobilních herních vydavatelů a opět se mu podařilo přijít s něčím zajímavým. Tentokrát se jedná o akční RPG s Reaper, ve kterém se ponoříme do světa plného magie a příšer. V roli černého šermíře se vydáme po krvavé cestě a během hraní si sami budeme určovat, jestli chceme být hodnou či zlou postavou. K tomu poslouží spousty dialogů a učiněných rozhodnutí v příběhové linii. Souboje se odehrávají z bočního posledu a provází je spousta různých úderů, skoků a schopností našeho hrdiny. Hrdinovi budeme během hraní přidělovat nové schopnosti a kupovat celou škálu zbraní a brnění. Detailní grafika, propracovanost a nápaditost nepřátel je na perfektní úrovni, zároveň se skvělým zvukovým doprovodem. Novinku Reaper si můžete stáhnout na Google Play zdarma, hra neobsahuje žádné mikrotransakce, ale vývoj hrdiny se zastaví na desáté úrovni, poté si musíte zbytek odemknout jednorázovou platbou.

reaper hexage

Reaper
Hexage Ltd
Verze1.1.3
Velikost28 MB
4.0+


Zdarma

Gangster Granny

Jedná se o akční kreslenou střílečku, ve které se vžijeme do vtipné role důchodkyně, která utíká z vězení, aby dokončila největší bankovní loupež v historii. K dispozici bude mít celý arzenál zbraní a v cestě ji bude stát spousta nepřátel. Kromě přestřelek vás ve hře čeká spousta logických situací, zaměřených na zprůchodnění cest a pokračování ve hře. Pokud vás cupitající babička s kabelkou v jedné ruce a samopalem v druhé zaujala, můžete si ji stáhnout na Google Play za zhruba 30 korun.

gangster granny weapons

Gangster Granny
Black Bullet Games
Verze1.0.1
Velikost160 MB
4.0+


30,45 Kč

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 130

Pařba na víkend - tipy na Android hry 130

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)