Pařba na víkend – tipy na Android hry 125

respawnables main

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend. V první hře budeme budovat vesmírnou stanici, plnit úkoly a bránit se invazím ve velmi zajímavé novince rymdkapsel, poté si vyzkoušíme další androidí napodobeninu počítačové hry Team Fortress 2 v dobrém zpracování s názvem Respawnables. Ve třetí hře se vrátíme v čase a vyzkoušíme kvalitní obrannou strategii Retro Space TD Tower Defense. Předposlední hra nabídne pravé arkádové hraní v postřehovce ShadowArc a na závěr pro vás máme slušně zpracovanou logickou hru, která dá zabrat i zkušenějším hráčům Squarescape.

rymdkapsel

O velmi netradiční budovatelskou strategii se postaralo studio grapefrukt games. Hra se jmenuje rymdkapsel a ovládáme v ní malé nohsledy ve tvaru obdélníčků, kteří budují vesmírnou základnu. Při tvorbě základny budeme potřebovat spousty surovin, které těžíme a vyrábíme různými kombinacemi materiálů. Také pár nových nohsledů si můžeme vytvořit pro urychlení prací a postupu. Všechno zní velmi idylicky, ale ve vesmíru nejsme sami a jednou za čas přiletí nepřátelé. Proto je třeba se bránit budovat obranné úseky a svolávat nohsledy do služby, když je třeba. Cíle daného kola máte na začátku hry a jedno kolo můžete zabrat i více než hodinu herního času. Rymdkapsel není hrou pro každého, ale rozhodně se jedná naprosto perfektní hru, kterou ocení zejména vyzrálejší hráči.

rymdkapsel

ShadowArc

Po delší době zde máme něco nového se zajímavou hratelností, netradičním a povedeným nápadem, který se hodí pro dotekové displeje. Jedná se o hru od studia Free The Robots Inc. s názvem ShadowArc. ShadowArc je arkádová postřehovka, ve které se budeme bránit vlnám oblouků vypouštěných do kruhového prostoru. Naším úkolem bude zabránit, aby se nedostaly z kruhu. K tomu, nám poslouží pádla ovládaná virtuálními joysticky na obrazovce. Hra je velmi nápaditá a nabízí 75 ručně dělaných kol, poté 5 nekonečných módů pro hry na body a povedený hudební doprovod. ShadowArc si můžete stáhnout na Google Play zdarma.

shadowarc

9598e897274e84d8b2938a2d3ba5d4af?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Squarescape

Jednoduše zpracovaná logická hra, u které se zapotíte hned po pár kolech. Vaším úkolem zde je vzít čtvercem malou kuličku a dostat se s ní k východu. Čtvercem můžete hýbat pomocí tahů prstů do stran a vždy se pohne tak daleko, dokud ho nezastaví nějaká překážka. Hra samozřejmě nabízí hodně doplňujících prvků, jako teleportační kruhy, či pohybující se překážky, ale vesměs se nejedná o nic nového. Nicméně vývojáři z Noodlecake Studios nám opět naporcovali kvalitně zpracovanou hru s dobrou a dlouhou hratelností, kterou si stáhnete na Google Play zdarma.

squareescape

pp gDPToGz8WDHkgB4jlaatozKi3qXrtFcFz0dsS4V49YCN2BO6 bDpc fbmd0 qeSY=w300
Squarescape
Noodlecake Studios Inc
Verze
Velikost

8CIpqXyenZPU0AAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 125

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 125

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)