Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 117

Dnešní pařba je věnována především hrám podle filmů. Jako první vás čeká hra After Earth, ve které si zaběháte, zalétáte, proletíte se na vznášedlu a ještě ke všemu si i zabojujete. Následuje 2D zombie akce Twin Blades. Budete v ní kropit hordy nemrtvých s pěkně rozzlobenou jeptiškou. Následuje endless run Minion Rush, ve kterém poběžíte továrnou s roztomilým panďulákem z filmu Já, padouch. Jako další hru jsme pro vás vybrali World War Z. Jedná se o skvělou předělávku stejnojmenného filmu o zombie apokalypse ve 3D provedení a velmi sympatickou grafikou. Poslední hrou jsou šnečí závody Turbo Racing League.

After Earth

Je hra podle stejnojmenné filmové předlohy, jejíž hlavní role obsadili Will Smith a jeho syn Jaden. Budete zde utíkat s vaším rangerem, vyhýbat se překážkám a dokonce také bojovat. Příběhový mód nabízí celkem 20 misí, jejichž náplň a prostředí se neustále mění. I když se jedná o klasický endless run, jsou zde i různé modifikace, které vybočují ze stereotypu těchto her. Jedná se například o občasné souboje v různých sekvencích hry, změny pohledu na vašeho běžce, či jízda na velmi rychlém vznášedle. After Earth je povedená hra a jen tak rychle nepřestane bavit.

after1 after2

After Earth
Reliance Games
Verze1.0.1 (6. 6. 2013)
Velikost113 MB
2.2+


19,99 Kč

 

Twin Blades

Je 2D zombie hra s jeptiškou v hlavní roli. Úkolem nebude nic jiného, než likvidovat stovky přicházejících nemrtvých pomocí různých zbraní. Základem vašeho arzenálu bude pistole a meč. Za získané srdce si můžete vylepšovat buďto jejich vlastnosti, nebo si kupovat zcela nové zbraně. Vaši nepřátelé stále jsou odolnější, nosí na hlavách hrnce a další „brnění“. Utkáte se také s epickými bossy. Na to, že se jedná o klasickou 2D zombie akci, si tato hra zaslouží pozornost. Má totiž moc pěknou grafiku a jako jedna z mála takových dokáže zabavit i na další chvíle.

twin1 twin2

Twin Blades
Bulkypix
VerzeLiší se dle zařízení (4. 6. 2013)
VelikostLiší se dle zařízení


77,02 Kč

 

Minion Rush

Je roztomilá se žlutými panďuláky z filmu Já, padouch. Jedná se naprostou klasiku v rámci endless run her. S naší roztomilou potvůrkou budeme probíhat výrobní továrnou, budeme se snažit vyhýbat překážkám a budeme sbírat banány. Po grafické stránce lze hru rozhodně pochválit, protože vypadá velmi dobře. V Minion Rush je integrována sociální síť, kde si můžete skrze Facebook porovnávat vaše skóre a dosažené achievementy s ostatními. Samozřejmě se zde nachází i herní obchod, ve kterém můžete utrácet vaše banány za různé vychytávky. Hra je vcelku zábavná a určitě potěší milovníky těchto žlutých, roztomilých příšerek.

minion1 minion2

Despicable Me
Gameloft
Verze1.0.0 (18. 6. 2013)
Velikost11 MB
2.3+


Zdarma

 

World War Z

Opět zde máme zombie invazi (podle filmu World War Z), tentokrát však v plném 3D provedení a propracovanou grafikou. Dočkáte se 28. levelů plných akcí a napětí. Hra nabízí opravdu rozsáhle možnosti nastavení, od podrobné změny ovládání až po úpravu grafiky. V některých fázích hry na vás čekají i menší hádanky a je třeba malinko zauvažovat. Jinak se samozřejmě jedná o akční řežbu, kde likvidujete zombies pomocí různých zbraní. Ty si můžete kupovat v obchodě za získané zkušenosti (peníze). World War Z je opravdu povedená hra a rozhodně stojí za vyzkoušení. V současné době stojí pouhých 20 Kč (sleva ze zhruba 75 Kč).

world war1 world war2

World War Z
Paramount Digital Entertainment
VerzeLiší se dle zařízení (18. 6. 2013)
VelikostLiší se dle zařízení


19,50 Kč

Turbo Racing League

Je netradiční závodní hra se šneky v hlavní roli. Pakliže jste si doposud mysleli, že se jedná o velmi pomalá stvoření, byli jste na velkém omylu. Vašeho závodníka si můžete nejrůznějšími způsoby upravovat, jako například změnit jeho barvu, vylepšit “jízdní” vlastnosti, nebo mu můžete přidat spoiler. To vše samozřejmě není zadarmo, ale budete si muset zaplatit in-game měnou, což jsou rajčata, které sbíráte v jednotlivých závodech. V některých levelech máte za úkol předjet svého soupeře, v jiných zase dojet pod stanovený čas. Možností je pak ale mnohem více. V Turbo Racing League si můžete nastavit ovládání podle toho, jaký typ vám nejvíce vyhovuje (gyroskop, šipky, atd.).

turbo1 turbo2


Turbo Racing League
PIKPOK
VerzeLiší se dle zařízení (19. 6. 2013)
VelikostLiší se dle zařízení


Zdarma

 Video

 

Komentáře

Lord

Lord

21.6.2013 7:44

a co takhle hry jako: lego star wars či Supreme Heroes: Card RPG?

Orbit09

21.6.2013 7:46

Minion Rush je skvělá hra, hraju jí už od tý doby, co jí vydali

R4d3cK

R4d3cK 0

21.6.2013 7:57

Mně by se tam zase líbilo Frozen synapse

zip545

zip545

21.6.2013 10:09

Co to je na té s3 za FW? :)

Hackis

Hackis

21.6.2013 10:10

Kdyby se v tom world war Z šlo pohybovat a né jen mířit a střílet, byla by to úžasná hra. Takhle je to jenom obyčejná 3D zombie hra která má akorát dobrej příběh a grafiku, ale ovladatelnost skoro žádnou.

Apooom

Apooom

21.6.2013 10:23

No, nic nového dneska
a to WWZ je skoro o ničem…

Peernikk

Jirka Pernica 0

21.6.2013 11:08

Hackis: Ale ve World War Z se lze pohybovat. Není to sice úplná klasika jak jsme zvyklí, ale jde to :).

zip545: MiUI Rom.

david

david

21.6.2013 18:28

Gangster Vegas už hraju :-)

Kamil

Kamil

21.6.2013 19:12

world war Z je podle mě super hra, na Nexusu mi to ještě nespadlo, přemýšlel jsem, jestli to koupit ale nevěděl sem, tak hned po recenzi jste mě utvrdili a hru jsem si koupil – nelituji.

mobile-effect.cz

mobile-effect.cz

21.6.2013 20:36

World war Z za 20kč je super záležitost, bohužel hru trošku kazí někdy velká obtížnost tak, aby si člověk pomohl mikrotransakcemi. Navíc střílecí pasáže mohly být po vzoru modern combat a dalších klasických fps dynamické a bylo by to hnedka jiné kafe. :)

Pro ty komu tyto hry nestačí ještě doporučím mnou nedávno zrecenzovaný Stargate https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arkalisinteractive.PlaySGUnleashed101&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hcmthbGlzaW50ZXJhY3RpdmUuUGxheVNHVW5sZWFzaGVkMTAxIl0. Vynikající hra na motivy seriálu,super příběh i zpracování a to prosím nejsem vyloženě fanda Hvězdné Brány :)

Michal

Michal

22.6.2013 9:50

zip545 – to je urcite MIUI rom, tiez ju mam nainstalovanu na mojej i9300

Christopher

Christopher

24.6.2013 17:01

Chtel by sem tuto hru proto lebo mam iba jednu hra a to je tato a vola sa slender man

RSS (komentáře k článku)