Pařba na víkend – tipy na Android hry 117

world featured

Dnešní pařba je věnována především hrám podle filmů. Jako první vás čeká hra After Earth, ve které si zaběháte, zalétáte, proletíte se na vznášedlu a ještě ke všemu si i zabojujete. Následuje 2D zombie akce Twin Blades. Budete v ní kropit hordy nemrtvých s pěkně rozzlobenou jeptiškou. Následuje endless run Minion Rush, ve kterém poběžíte továrnou s roztomilým panďulákem z filmu Já, padouch. Jako další hru jsme pro vás vybrali World War Z. Jedná se o skvělou předělávku stejnojmenného filmu o zombie apokalypse ve 3D provedení a velmi sympatickou grafikou. Poslední hrou jsou šnečí závody Turbo Racing League.

After Earth

Je hra podle stejnojmenné filmové předlohy, jejíž hlavní role obsadili Will Smith a jeho syn Jaden. Budete zde utíkat s vaším rangerem, vyhýbat se překážkám a dokonce také bojovat. Příběhový mód nabízí celkem 20 misí, jejichž náplň a prostředí se neustále mění. I když se jedná o klasický endless run, jsou zde i různé modifikace, které vybočují ze stereotypu těchto her. Jedná se například o občasné souboje v různých sekvencích hry, změny pohledu na vašeho běžce, či jízda na velmi rychlém vznášedle. After Earth je povedená hra a jen tak rychle nepřestane bavit.

after1

Twin Blades

Je 2D zombie hra s jeptiškou v hlavní roli. Úkolem nebude nic jiného, než likvidovat stovky přicházejících nemrtvých pomocí různých zbraní. Základem vašeho arzenálu bude pistole a meč. Za získané srdce si můžete vylepšovat buďto jejich vlastnosti, nebo si kupovat zcela nové zbraně. Vaši nepřátelé stále jsou odolnější, nosí na hlavách hrnce a další „brnění“. Utkáte se také s epickými bossy. Na to, že se jedná o klasickou 2D zombie akci, si tato hra zaslouží pozornost. Má totiž moc pěknou grafiku a jako jedna z mála takových dokáže zabavit i na další chvíle.

twin1

f96a6961ea5e000679b77f75e538d602?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Minion Rush

Je roztomilá se žlutými panďuláky z filmu Já, padouch. Jedná se naprostou klasiku v rámci endless run her. S naší roztomilou potvůrkou budeme probíhat výrobní továrnou, budeme se snažit vyhýbat překážkám a budeme sbírat banány. Po grafické stránce lze hru rozhodně pochválit, protože vypadá velmi dobře. V Minion Rush je integrována sociální síť, kde si můžete skrze Facebook porovnávat vaše skóre a dosažené achievementy s ostatními. Samozřejmě se zde nachází i herní obchod, ve kterém můžete utrácet vaše banány za různé vychytávky. Hra je vcelku zábavná a určitě potěší milovníky těchto žlutých, roztomilých příšerek.

minion1

Minion Rush: infinite run game
Minion Rush: infinite run game

World War Z

Opět zde máme zombie invazi (podle filmu World War Z), tentokrát však v plném 3D provedení a propracovanou grafikou. Dočkáte se 28. levelů plných akcí a napětí. Hra nabízí opravdu rozsáhle možnosti nastavení, od podrobné změny ovládání až po úpravu grafiky. V některých fázích hry na vás čekají i menší hádanky a je třeba malinko zauvažovat. Jinak se samozřejmě jedná o akční řežbu, kde likvidujete zombies pomocí různých zbraní. Ty si můžete kupovat v obchodě za získané zkušenosti (peníze). World War Z je opravdu povedená hra a rozhodně stojí za vyzkoušení. V současné době stojí pouhých 20 Kč (sleva ze zhruba 75 Kč).

world war1

f7cf396bab0b73cf70a3dcb34d7d0d73?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

cc209f6bebd3d7f9eff0ee15493e4511?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později

Komentáře (12)