Pařba na víkend – tipy na Android hry 115

featured

Dnešní pařba nejprve nabídne akční plošinovou hru s jednoduchým ovládáním a skvělou hratelností, jedná se o Heavy Sword. Následuje hra, ve které se budete snažit zneškodnit samotného Indiana Jonese. V roli kutálejícího se balvanu se octnete ve hře Indiana Stone. Následují parádní 3D závody s kvalitou srovnatelnou s nejnovějším dílem série Asphalt. Pořádně si zazávodíte v Race Illegal: High Speed 3D. Předposlední hrou je nové RPG Hearth Breaker. To vám připomene staré dobré Diablo. Na závěr pro vás máme atmosferickou adventuru, kde se v roli malé holčičky snažíte zpátky získat svého plyšového medvídka. Tato adventura se jmenuje Finding Teddy.

Heavy Sword

Je akční plošinovka s příjemnou retro grafikou a jednoduchým ovládáním. Hrajete v ní za mladého rytíře, který se snaží zachránit princeznu Lucindu. Splnění tohoto úkolu nebude jednoduchou záležitostí, protože v cestě vám budou stát orci, goblini, draci a další překážky jako jsou padající kameny, láva, masožravé kytky apod. Hlavní hrdina dokáže ovládnout několik typů mečů, kde některé z nich jsou vskutku obrovské a dokáží tak nadělat docela slušnou paseku. V každém levelu sbíráte mince, které pak můžete utratit v herním obchodě za různé bonusy a vychytávky.

heavy 2

3c25c8e7dbdb96eaddeed743066f8f0c?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Indiana Stone

Ano, čtete správně, skutečně se nejedná o Indiana Jonese (i když ten v této hře také figuruje). Hlavním hrdinou zde bude balvan. Obří, valící se balvan, který budete pomocí gyroskopu ovládat a snažit se s ním rozdrtit Indiana Jonese. Indiana Stone nabízí několik hratelných módů. Plněním úkolů a dokončováním kampaní si je postupně otvíráte. Měnit můžete i balvany a obtížnost hry. Aby váš balvan neztrácel rychlost, nesmíte s ním narážet do náhodně se objevujících překážek. Pokud se vám podaří srazit určité množství postaviček, získáte turbo, se kterým vás po určitou dobu nemůže nic ohrozit a vy tak máte tu nejvyšší šanci Indiana Jonese dostihnout.

indiana stone 2

Indiana Stone
Indiana Stone

Race Illegal: High Speed 3D

Málokdy se na Google Play objeví povedená závodní hra. Z oblasti reálného závodění zde samozřejmě máme Real Racing. Z arkádového pak především sérii her Asphalt a nyní už i Race Illegal. Ta se svou kvalitou Ashaltu hravě vyrovná a dokonce je zdarma. Ve hře máme 3 hlavní módy a to kariéru, rychlé závodění a multiplayer. V kariéře plníme jednotlivé závody, ve kterých se buďto utkáme s jinými auty, nebo si zajedeme časovku, či tratě zaměřené na driftování. U vašeho auta si v garáži můžete změnit barvu, polepy a také se nabízí možnost si vašeho miláčka pořádně vytunit. Hra má moc pěknou grafiku a závody jsou velmi zábavné.

race illeal 1

Race Illegal: High Speed 3D
Race Illegal: High Speed 3D

Hearth Breaker

Je další z RPG her ve stylu Diabla. Ve hře máte na výběr ze 3 postav a to Warrior, Mage nebo Rogue. Hearth Breaker probíhá tím způsobem, že se postupně probíjíte jednotlivými patry. Na začátku každého patra máte možnost svého hrdinu vyzbrojit (např. z padlých předmětů) a vylepšit si vaše zbraně. To lze provádět pomocí srdcí, které zabíjením příšer získáváte. Každé srdce pak přidává odlišné bonusy (sílu útoku, skilly navíc apod.). Vašeho hrdinu ovládáte virtuálním joystickem a útočíte tím směrem, kde je zrovna natočen. Používat můžete i různé skilly, které se liší podle toho, jakou zbraň zrovna držíte. Hearth Breaker není vůbec špatné RPG a rozhodně má budoucnost.

hearth1

Heart Breaker
Heart Breaker

1d3449cd07ba6bffbd3446f4024ebbf8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (12)