Pantech Vega Secret Note – klon Galaxy Notu 3 se snímačem otisků prstů

1381364761013_2oav9g

Pantech Vega představuje výrobce mobilních přístrojů, který není ve světě příliš znám. Ani český zákazník se s tímto spojením příliš nesetkává, což je dáno jednoduše tím, že na tuzemském trhu nejsou přístroje této značky dostupné. Je to ovšem škoda, neboť tento tradiční výrobce z Jižní Koreji představuje poměrně zajímavá zařízení. Jedním z nich je i model Secret Note, který jako by z oka vypadl slavnému Notu 3 – vlastní podobný design, výkonný hardware a dokonce i dotykové pero. Navíc přidává výrobce i snímač otisků prstů, který měl být původně v Galaxy Notu 3 také.

Nový přístroj jako by z oka Galaxy Notu 3 vypadl Nový přístroj jako by z oka Galaxy Notu 3 vypadl

Hardware v útrobách je vynikající – v čele stojí čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s taktem 2,3 GHz, kterému sekunduje grafický akcelerátor Adreno 330 a 3GB RAM paměť. Displej narostl až na velikost 5,85″ a dostal Full HD rozlišení. Do standardní výbavy patří také 32GB vnitřní paměť, 13MPx fotoaparát, akumulátor s kapacitou 3200 mAh a Android 4.2.2.

Zákazník na domácím trhu zaplatí za tohoto obra 840 dolarů, tedy bez mála 16 000 Kč. Bohužel je téměř jisté, že se na náš trh tento velice zajímavý kousek nedostane.

Líbí se vám?

zdroj: androidcentral.compocketnow.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

note 3

Specifikace Galaxy Note 3 potvrzeny!

Zprávičky Jirka Pernica Jirka Pernica
1 min. uložit na později

Komentáře (7)