OnePlus One se dočká Androidu 5.0 již koncem měsíce

oneplus-one-cerny-zada

Společnost OnePlus stojí doposud stále pouze za jediným přístrojem, kterým je ale velmi povedený OnePlus One. Ten kromě skvělého hardwaru v útrobách přichází také s oficiální podporou systému CyanogenMod, který je mezi uživateli oblíbený. Dosavadní verze systému staví stále na Androidu 4.4 KitKat, a proto se uživatelé logicky ptají, kdy dostane i jejich přístroj nový Android 5.0. Nyní již máme jasno – OnePlus One získá Android 5.0 ještě do konce tohoto měsíce, což oficiálně potvrdila samotná společnost. CyanogenMod CM12S založený na Androidu 5.0 by měl dorazit jako OTA aktualizace (tedy aktualizace přímo z prostředí telefonu) do 30. března letošního roku. K dispozici bude také OxygenOS s Androidem 5.0, který bude dostupný do 27. března. Ten už si ale budou muset uživatelé do telefonu nahrát ručně, tedy “flashnout”.

OnePlus One

OnePlus One černý displej

S napětím také očekáváme, kdy dojde k představení nástupce modelu OnePlus One. Toho bychom se měli již téměř s jistotou letos dočkat.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)