Oficiální držák do auta pro HTC One – HTC CAR D160

htc_one_car_ico

Server Android Central přinesl “rychlý pohled” na oficiální držák pro telefon HTC One, který můžete nainstalovat do svého motorového “přibližovadla”. Z technického a funkčního hlediska nejde o nic mimořádného – držák se přichycuje k čelnímu sklu (což mají páni policisté rádi ;) ) či na palubní desku vozidla buď přísavkou, nebo lepícím kotoučkem.

Držák můžete přichytit na čelní sklo Držák můžete přichytit na čelní sklo

Podtlak v přísavce se vyvolává otáčením vroubkovaného kroužku ve spodní části, což je nesporně jednodušší způsob instalace než pevné uchycení k části interiéru auta. K otáčení a naklápění telefonu slouží kulový kloub, který je dostatečně pevný na to, aby vaše HTC One udržel v určené poloze.

O pohyb se stará kulový kloub O pohyb se stará kulový kloub

Součástí balení je také 1,8 metrů dlouhý kabel s microUSB konektorem na jednom a USB na druhém konci, sloužící k dodávce elektrické energie. microUSB konektor se zapojuje do držáku, který následně nabíjí do něj vložený telefon. Součástí balení je také nabíječka do konektoru zapalovače s USB výstupem.

Po usazení telefonu do kolébky se automaticky spustí aplikace Car Dock, skrze kterou lze ovládat vybrané funkce a vyvolávat další programy.

Po usazení telefonu do kolébky se automaticky spustí aplikace Car Dock Po usazení telefonu do kolébky se automaticky spustí aplikace Car Dock

Detailnější přehled o tomto příslušenství si můžete udělat z následujícího videa.

HTC One CAR D160 Car Kit

HTC One CAR D160 Car Kit

Držák lze zakoupit na Amazonu za cenu kolem 67 amerických dolarů (asi 1 300 Kč) nebo o něco levněji přímo od HTC za 59,99 dolarů (cca 1 200 Kč). U nás je HTC CAR D160 k dostání v řadě e-shopů za cenu od 1 099 Kč (průměrná cena 1259 Kč), jak můžete vidět na následujícím grafu.

Zdroj: Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)