Menu

Office Depot odtajnil ceny Galaxy Tab 2 – bude stát 399 dolarů

Nedávno jsme psali smutnou zprávu, že vydání druhé řady Galaxy Tabů se opozdí kvůli optimalizaci systému a nadstavby TouchWiz a na trh dorazí až koncem dubna. Internetový obchod Office Depot pak díky úniku umožnil nahlédnout uživatelům, jak hluboko do kapsy budou muset pro koupi tohoto přístroje sáhnout. Podle dosavadních informací bude stát desetipalcová verze s 8GB pamětí bez 3G modulu 399 dolarů.

O žádnou převratnou novinku se však nejedná, neboť oproti staršímu Galaxy Tab zde přibylo jen pár kosmetických změn, slot pro kartu MicroSD a systém Ice Cream Sandwich již při vydání. K prodeji bude také sedmipalcová verze.

zdroj: myandroidchief.com

 

Komentáře

David

David

8.4.2012 14:30

Tak to je pěkný vtip. Samsung si nějak moc fandí

bela

bela

8.4.2012 14:46

v europe su vzdy vyssie ceny, tak v prepocte to je za 305 eur, tu by to davali tak za 330-350 a to teda asi nebude cenovy hit.

PowerfulCZ

PowerfulCZ

10.9.2013 17:45

Jen se chci zeptat, na ofiko stránkách toho Office Depotu (ty anglické, nebo jaká to je společnost)uvádí že nad 50$ posílají poštou zdarma. Ale to asi neplatí pro nás že, to platí jen v rámci jejich regionů ne? Nebo se pletu? Lakají mě tam nějáké věci :D

RSS (komentáře k článku)