Očekávaný tablet Samsung Galaxy NotePro 12.2 dostal cenovku, která nepotěší

galaxy_note_pro_12.2

Samsung si pro rok 2014 připravil hned několik modelů tabletů, se kterými by rád dominoval trhu. Pravděpodobně nejočekávanějším z nich je Galaxy NotePro 12.2 – obr s 12,2″ displejem a výkonným hardwarem. Ještě před představením se spekulovalo, že tenhle kousek nebude zrovna za lidovou cenu, oficiální cena však odhady ještě překonává, bohužel ve špatném směru.

Tablet ve Velké Británii dostal cenovku 649 liber, což je v přepočtu neuvěřitelných 21 738 Kč (podle kurzu 29.1.). Navíc z oficiálních stránek lze vyčíst, že tato verze Galaxy NotePro 12.2 nenabídne 3G/4G konektivitu, ale pouze Wi-Fi. Zároveň informace o tom, jak velkou uživatelskou paměť za 649 liber zákazník dostane, je značně nejasná.

Snímek obrazovky 2014-01-29 v 16.39.01

tablet Galaxy NotePro 12.2

Pokud navíc vezmeme v úvahu, že zařízení se v zahraničí prodávají povětšinou za přívětivější ceny než u nás, jsme opravdu zvědavi, jakou cenovku dostane novinka od Samsungu u nás. Musíme uznat, že 12,2 palcový tablet jistě dokáže v mnohém zastoupit notebook, ale přesto se nemůžeme ubránit pocitu, že je to “neuvěřitelná pálka”.

tablet Samsung Galaxy NotePro 12.2

 

Co vy na to? Přijde vám adekvátní dát za tablet přes 20 tisíc?

Zdroj: Samsung, AndroidCentral

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)