Menu

Úvodní obrazovka Messengeru se zaplní reklamou

obrazovka messengeru reklama

Úvodní obrazovka Messengeru dostává reklamy. První informace, že postupně začne monetizace facebookového klienta pro zprávy, se objevila před několika měsíci. Reklama v Messengeru byla již otestována v Austrálii a Thajsku. Přinesla prý jen pozitiva.

Úvodní obrazovka Messengeru se změní

Reklamy je na Facebooku stále více a dále se rozvíjejí nové možnosti jak ji zefektivnit. Poté, co byla reklama úspěšně otestována a výsledky přinesly ovoce, Facebook rozhodl o dalším rozšíření do Messengeru. Postupně by k zapojení mělo docházet celoplošně od 11.7. 2017 a ke konci roku už by měla být ve všech zemích na světě. Níže můžete vidět, jak taková reklama v Messengeru bude vypadat.

Facebook své uživatele ujišťuje, že reklamu nebude zobrazovat uprostřed konverzace přes celou obrazovku, ale bude se nacházet v minimalizované podobě mezi vlákny v konverzaci na úvodní obrazovce Facebook Messengeru.

Podle serveru TechCrunch se zavede postupně během následujících měsíců. Přeci jen mnoho uživatelů tento prvek v Messengeru nepřijímá zrovna nadšeně. Větší vlna zavádění reklamy by měla přijít příští měsíc. Facebook jde na to opatrně a dodal, že pokud se časem ukáže nelibost uživatelů, reklamu odeberou.

Messenger
Messenger
Vývojář: Facebook
Cena: Zdarma

Vadí vám tento druh reklamy v Messengeru?

Zdroj: androidandme.com.

Komentáře

Jarda_H

13.7.2017 7:45

Jakékoliv reklama je špatná a natož v Messengeru

cardi

13.7.2017 7:47

proto tenhle vergl nepouzivam

Милан4еха

13.7.2017 8:02

Pokud bude … a to asi bude … “k veci” tak mi nevadi.

Viktor_pika

Viktor Špička 0

13.7.2017 8:19

A kdysi stačilo jen mít facebook klienta… Nu což alternativy tu jsou, jen je využít př. přejít zpátky na WhatsApp… Thin klient je mi milejší než dvojnásobné porce reklamy denně v aplikaci co vlastně vznikla sama pro sebe :(

teslapc1

13.7.2017 9:21

Právě k vůli těmhle nesmyslům messenger nechci .Nejdřív příběhy teď reklamy .Jen doufám že to nějakym způsobem neuzavřou pro ostatni alternativní klienty jako Disa apod .

AloeVeraKing

13.7.2017 9:24

Přejít k jinému klientu, Disa zatím slouží výborně!

loko1

13.7.2017 10:51

Zaregistroval někdo vůbec, že messenger odposlouchává konstantně přes mikrofon konverzaci pro cílení reklam(a kdoví co ještě), pokud k němu má přístup? Reklamy na obrazovce jspu oproti tomu slabý odvárek…

loko1

13.7.2017 11:05

Tak a abych nebyl za konspirátora, tak radši doplním.
Link:
https://www.svetandroida.cz/facebook-pry-posloucha-hovory-aby-mohl-cilit-reklamu-201606/

Aktuálně to facebook popírá.
Důvod, proč tomu spíše věřím je, že se u nás v úzké rodině mi podobná věc také přihodila (jistě mohla to být náhoda, ale spíše ne)

Tomask.tk

tomask.tk 0

13.7.2017 16:25

Mě fascinuje, jak jsou Zuckerberg a celý jeho tým vývojářů hloupý l. Totálně kašlou na požadavky lidí, dělají si to po svém a lidi, kteří jsou ještě více hloupý to používají i přes to, že ten messenger a Facebook totálně ” nesnášejí “.

marinovanec

13.7.2017 18:05

Jestli to bude vypadat jako na videu, nevidím žádný problém. Ty reklamy určitě budou cílené, tj. budou dávat smysl a nedostával bych dostávat nabídky podprsenek. A stejně používám Messenger Lite :P

RSS (komentáře k článku)