Objevily se specifikace Galaxy S IV: Jader nebude 8, ale “pouze” 4

samsung-logo

Chystaná vlajková loď společnosti Samsung, čtvrté pokračování TOP řady s názvem Galaxy S IV, by měla být oficiálně předtsavena 15. března. Proto je logické, že čím se toto datum blíží, tím více spekulací a informací se o tomto modelu objevuje (“uniká” :)) na internetu. Jedna taková zpráva přichází právě nyní, kdy se podařilo získat PDF soubor s nabídkou telefonů společnosti Samsung, která zahrnuje také model Galaxy S IV. A co tento slide prozrazuje? Nový supertelefon by měl přijít s procesorem Exynos 5440, což je čtyřjádrový kousek založený na Cortex-A15. To trochu vyvrací některé spekulace, že by měla “esčtyřka” přijít s novou řadou Exynosů Octa, které se pyšní 8 jádry (4 výkonné + 4 úsporné). 5″ displej s Full HD rozlišením, 2 GB RAM paměti a Android 4.2 pouze potvrzují předešlé spekulace a troufáme si tvrdit, že by to tak mohlo dopadnout.

samsung-lineup-mae-dokument

Nutno podotknout, že tyto informace není možné potvrdit a pokládat za skutečné, dokud Samsung přístroj skutečně nepředstaví.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

pic

Samsung Galaxy S IV v šesti variantách

Zprávičky Jan Olejník Jan Olejník
2 min. uložit na později

Komentáře (23)