Nvidia chystá další zářez, Shield dostane brzy Android 5.1

shieldtablet-100367701-primary.idge

Společnost Nvidia se snaží nalákat své zákazníky vzornou aktualizací svých přístrojů, což dokázala již při přechodu na Android 5.0. Shield dostal aktualizaci na nový Android již v polovině listopadu, což mohou dodnes některé přístroje závidět. Vypadá to, že softwarové oddělení společnosti rozhodně neusnulo na vavřínech – uživatelé přístrojů Nvidia Shield Tablet a konzole Nvidia Shield se podle všeho v následujících týdnech dočkají aktualizace na Android 5.1. To je samozřejmě skvělá zpráva především pro uživatele konzolí Nvidia Shield, neboť jejich přístroj stále setrvává na systému Android 4.4.4. Informaci o blížící se aktualizaci potvrdili dva administrátoři na oficiálním fórum této společnosti.

Nvidia Shield se brzy dočká nejnovějšího Androidu

nvidia shield tablet 2

Společnost Nvidia slibuje, že aktualizace opraví některé známé  chyby a nedostatky, stejně tak přidá výkon zařízení, nové funkce a zlepšení v oblasti zabezpečení. Prozatím nevíme, kdy přesně aktualizace skrze OTA do přístrojů dorazí. Mělo by se ale tak stát v následujících týdnech, což bude rozhodně dříve než většina ostatních výrobců.

Výborný tablet Nvidia Shield jsme pro vás recenzovali zde. Vyzkoušet si jej můžete na Alza Android RoadShow 2015, která se již blíží!

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)