Menu

Nvidia chystá další zářez, Shield dostane brzy Android 5.1

Společnost Nvidia se snaží nalákat své zákazníky vzornou aktualizací svých přístrojů, což dokázala již při přechodu na Android 5.0. Shield dostal aktualizaci na nový Android již v polovině listopadu, což mohou dodnes některé přístroje závidět. Vypadá to, že softwarové oddělení společnosti rozhodně neusnulo na vavřínech – uživatelé přístrojů Nvidia Shield Tablet a konzole Nvidia Shield se podle všeho v následujících týdnech dočkají aktualizace na Android 5.1. To je samozřejmě skvělá zpráva především pro uživatele konzolí Nvidia Shield, neboť jejich přístroj stále setrvává na systému Android 4.4.4. Informaci o blížící se aktualizaci potvrdili dva administrátoři na oficiálním fórum této společnosti.

Nvidia Shield se brzy dočká nejnovějšího Androidu

nvidia shield tablet 2

Společnost Nvidia slibuje, že aktualizace opraví některé známé  chyby a nedostatky, stejně tak přidá výkon zařízení, nové funkce a zlepšení v oblasti zabezpečení. Prozatím nevíme, kdy přesně aktualizace skrze OTA do přístrojů dorazí. Mělo by se ale tak stát v následujících týdnech, což bude rozhodně dříve než většina ostatních výrobců.

Výborný tablet Nvidia Shield jsme pro vás recenzovali zde. Vyzkoušet si jej můžete na Alza Android RoadShow 2015, která se již blíží!

zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

0G72

0G72

z aplikace
22.4.2015 22:28

Nainstalujte si Cyanogenmod a budete mít aktualizace denně teď už i s androidem 5.1.1 :)

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

22.4.2015 23:27

0G72: Chlapče, CM si instalují jen děti a jednodušší jedinci, kterým je zcela lhostejná doba existence Androidu takového, jaký známe. Díky tobě a dalším lidem s CM půjde konkurenceschopnost Androidu do kytek rychleji než si uvědomuješ, a to ani nemluvím o skutečnosti, že vzhledem k tomu co s telefonem děláš a kdo všechno k tomu má přístup, sis už v takto raném věku naházel klacky pod nohy a v podstatě si zajistil nudný život bez kariérního úspěchu. O ty, kteří jsou s prominutím tak pitomí, že si CM instalují do telefonu dobrovolně, totiž nikdo nestojí. A i samotný Google nám dal několikrát jasně najevo, že CM je prostě škodná a pro dobro všech jej nás chtěl svou akvizicí eliminovat tak, abychom si zde na tomto webu za nějaké 3 roky měli co povídat. Windows 10+, blížící se nucené zlevňování produktů značky Apple, Čínská produkce ve spojení s nekvalitními zajetými společnostmi jako Sony, Lenovo atp. které se zaměřují na Android , do toho nejprimitivnější část obxvatel inteligentní planety Země užívající kombinaci Android + CM atd. způsobí to, že celá platforma dříve či později vykrvácí. Trochu mě to mrzí, platformu Android mám rád … ale bude třeba se zaměřit na konkurenci s tím, že Android přenecháme těm, kteří ho dělají tak špatný jak je = Děti, ti co nakupují Číny + náhražky rádoby značkových telefonů + lidi co dělají ROOT a instalují CM. Ti inteligentní půjdou jinam … a vůbec bych se nedivil, kdyby to byl časem Apple (a to jej v současné podobě skutečně nemám rád).

Major

Major

23.4.2015 0:17

Pravdu díš!

Xender

Xender 0

z aplikace
23.4.2015 0:34

Fakt….
To je snad poprvé co s tebou musím souhlasit. Ono se sice říká že ty nejlepší věci jsou zadarmo ale v případě Androidu to tak bohužel není. Android jako celek není dostatečně odladěný systém jako jeho konkurence. Jako jedinou “výhodu” je instalace prakticky na jakékoliv přenosné zařízení. Celkově mi připadá že android se v posledních 2 letech moc nerozvíjí a zůstává na mrtvém bodě. Jako kdyby Google čekal co bude dál a jestli má Android dál rozvíjet nebo vymyslet něco jiného. Počkám si na Win 10, porovnám se svojí G2 a uvidím jestli zůstanu u androidu něco se přidám k majitelům Lumií.

anonforever550

anonforever550

23.4.2015 6:57

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT: 1) Mám telefon od čínského výrobce 2) Mají skvěle odladěný systém + žádné restarty… 3) Sony, Levono a další špatné značky? To se divím nejsou to špatné značky 4) Pořiď si mobil nebo tablet od Goclever a uvidíš jak se ti do měsíce začne sekat. Potom ti odejde nabíječka a dál už ani nemluvím. Kup si šunt od poláků a uvidíš :). Mě se ten tablet už ani nenastartuje. Jen blikne obrazovka objeví se tam android a hned … .

HoPis

HoPis

z aplikace
23.4.2015 11:04

Shieldu nepomůže žádný update

martin

martin

24.4.2015 22:36

to HoPis -> záleží co tam máš za sračky mě jedem shield 5 měsíců bez továrka či jiného mazání a vše funguje bezvadně hry z playe, gridu a i gamestream grid sice ne na 100% ale to je daný mojí wifinou ale i tak si nemohu stěžovat

RSS (komentáře k článku)