Menu

NVIDIA předvedla výkon Tegry 3 pod Androidem 4.0 na Transformeru Prime

NVIDIA neztrácí čas a již propaguje své čtyřjádrové procesory Tegra 3. K demonstraci výkonu použili připravovaný Asus Transformer Prime s operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Níže uvedené video sice není dlouhé, ale jasně naznačuje, jak firmy spolupracují, aby co nejdříve mohly uvést nejnovější verzi Androidu pro tento tablet. Původně se přitom předpokládalo, že Transformer Prime se bude od zahájení prodeje prodávat s ICS, nicméně realita je nakonec taková, že OS bude zpočátku ve verzi 3.x Honeycomb a Android 4.0 přijde později jako aktualizace.

Video bylo pořízeno 16. listopadu, dva dny poté, co Google uvolnil zdrojové kódy ICS. Zatím jde pouze o rané, nicméně dobře fungující demo. Jak můžete vidět, tablet si poradí s videem v kvalitě 1080p i hrou Riptide GP ve verzi optimalizované pro čtyřjádrové procesory.

Zdroj: Android Guys

 

Komentáře

rulda

rulda

24.11.2011 13:35

jezis…jsem cekal co to bude :DDDD vysledky uz jsou davno na glbenchmarku….viz lenovo k2

Robot

Robot

24.11.2011 18:47

Hele Ruldo. Ty ses ale expert. Ta K2 byl nejaky predprodukcni vzorek a hlavne srovnavat GL Bench iOS vs Android je taky hovadina, kdyz specialne glbench je optimalizovany na iOS. Navic se jedna pouze o GPU test, ktery nevypovida nic o vykonu cele platformy.

postman

postman

25.11.2011 9:42

GLBenchmark je prilis malo narocny pokud hovorime o aktualni verzi 2.1 takze neumi vykon tegry 3 dostatecne otestovat (narazi uz na limiter fps) proto se ceka na novou verzi GLBenchmark 2.5 ktera to uz dokaze lepe.

Vysledky 2.1 verze jsou naprosto nepodstatne a nepresne.

RSS (komentáře k článku)