Nový vzhled YouTube byl konečně potvrzen. Menu bude na spodní straně

vzhled youtube

Už v září minulého roku se několika lidem odemknul nový vzhled YouTube, kde se předělalo menu a posunulo dolů. Dlouhou dobu se ale nevědělo, jestli se jedná o jeden z dalších testů, nebo se novinka nasadí oficiálně. Včera v noci jsme se dočkali odpovědi. Aplikace YouTube má oficiálně nový vzhled.

Vzhled YouTube se na telefonu mění

Nový vzhled už jsme dostali před několika dny na redakčních telefonech, Google ho nyní oficiálně odhalil. Nově je uspořádána navigační lišta, která se přesunula dolů. Na horním panelu najdeme několik tlačítek jako je vyhledávání ,profil, nahrávání nebo možnost vysílání do Chromecast zařízení.

Preview the YouTube Android app

Preview the YouTube Android app

Položky na spodní liště jsou stejné, akorát položka „účet“ se přejmenovala na „Knihovna“. Stále v ní najdete oblíbená videa, seznamy videí apod. Nastavení účtu a aplikace ale najdete v horní liště po kliknutí na profilový obrázek. Nový design je dostupný jak na telefony s Androidem, tak i pro iOS systém. Google říká, že nové rozložení se pro Android ještě stále postupně uvolňuje, takže se nemusíte bát, pokud ho ještě nemáte.

YouTube
YouTube

Jak se vám líbí nový design YouTube?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)