Nová reklama na Samsung Galaxy S5 ukazuje ochranu proti prachu a vodě

s5_ico

Samsung u svých zařízení hodně sází na reklamu, takže je pochopitelné, že v současnosti zaměřuje síly marketingového oddělení na propagaci nejnovější vlakové lodi Galaxy S5, která se nedávno začala prodávat ve 125 zemích po celém světě. Novinka má řadu funkcí, jimiž se snaží přilákat potenciální zákazníky – zmínit můžeme sadu exkluzivních “S aplikací”, nový snímač srdečního tepu, čtečku otisku prstů či ochranu proti prachu a vodě dle certifikace IP67.

Telefon pochopitelně odpovídá své třídě i v dalších směrech – zaujmout může displejem, rychlým fotoaparátem, slušnou odezvou uživatelského rozhraní, ale i hardwarovým výkonem.

V reklamě ale přeci jen nejlépe vyniknou vlastnosti, které zákazník využije v běžném životě, takže nejnovější spot ukazuje situace, ve kterých by jiné telefony nemusely obstát tak dobře. Ve videu, trvajícím necelou minutu, tak můžete vidět, že se Samsungem Galaxy S5 se nemusíte bát při zalévání zahrady, práci v kuchyni, dětské šťávy, ani stříkající vody.

https://www.youtube.com/watch?v=ygHwsG-FZ-A

Samsung Galaxy S5 se aktuálně v českých e-shopech prodává za průměrnou cenu 18 224 Kč, nejméně pak za 15 666 Kč.

V rámci objektivity je ale nutné podotknout, že Samsung není ani zdaleka prvním výrobcem, který svůj “top model” vybavil ochranou proti prachu a vodě – prvenství v tomto směru náleží japonské firmě Sony a jejímu telefonu Xperia Z, který byl představen v lednu 2013. Tento mobil aktuálně pořídíte za průměrnou cenu 10139 Kč, minimální ceny začínají na 7 450 korunách.

Zdroje: Galaxy Droid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)