Menu

Nová reklama na Samsung Galaxy S5 ukazuje ochranu proti prachu a vodě

Samsung u svých zařízení hodně sází na reklamu, takže je pochopitelné, že v současnosti zaměřuje síly marketingového oddělení na propagaci nejnovější vlakové lodi Galaxy S5, která se nedávno začala prodávat ve 125 zemích po celém světě. Novinka má řadu funkcí, jimiž se snaží přilákat potenciální zákazníky – zmínit můžeme sadu exkluzivních “S aplikací”, nový snímač srdečního tepu, čtečku otisku prstů či ochranu proti prachu a vodě dle certifikace IP67.

Telefon pochopitelně odpovídá své třídě i v dalších směrech – zaujmout může displejem, rychlým fotoaparátem, slušnou odezvou uživatelského rozhraní, ale i hardwarovým výkonem.

V reklamě ale přeci jen nejlépe vyniknou vlastnosti, které zákazník využije v běžném životě, takže nejnovější spot ukazuje situace, ve kterých by jiné telefony nemusely obstát tak dobře. Ve videu, trvajícím necelou minutu, tak můžete vidět, že se Samsungem Galaxy S5 se nemusíte bát při zalévání zahrady, práci v kuchyni, dětské šťávy, ani stříkající vody.

http://www.youtube.com/watch?v=ygHwsG-FZ-A

Samsung Galaxy S5 se aktuálně v českých e-shopech prodává za průměrnou cenu 18 224 Kč, nejméně pak za 15 666 Kč.

Graf ceny produktu Samsung G900 GALAXY S5 poskytuje server Heureka.cz

V rámci objektivity je ale nutné podotknout, že Samsung není ani zdaleka prvním výrobcem, který svůj “top model” vybavil ochranou proti prachu a vodě – prvenství v tomto směru náleží japonské firmě Sony a jejímu telefonu Xperia Z, který byl představen v lednu 2013. Tento mobil aktuálně pořídíte za průměrnou cenu 10139 Kč, minimální ceny začínají na 7 450 korunách.

Graf ceny produktu Sony Xperia Z poskytuje server Heureka.cz

Zdroje: Galaxy Droid.

 

Komentáře

palecek

palecek

23.4.2014 18:20

Apple takoveto reklamy, kde ukazuji ,,co vsechno nas vyrobek dokaze” nastesti nemaji > neklesli tak nizko.

Vsude je to sama reklama na S5ku, proc asi ? Protoze bez reklam, byt mel samsung plne sklady tech krapu, ktere maji sice nadupany hw, ale 50% vykonu sezere touchwiz…

BlackFairy

23.4.2014 19:42

To palecek: Nemá? Nemá? :D V tom případě propagační reklamu od Applu na jejich iPad (Apple – Life on iPad) o tom, jakej to je všeuměl, jsi asi přehlédl co?

dunco

dunco

z aplikace
23.4.2014 22:36

Kiliáne přestaň provokovat a lézt Samsungu do zadku, kdyby jsi raději napsal pravdu, že S5 není zas tak odolná proti vodě jak se uvádí, tak uděláš líp. Ten článek jsi napsal naschvál, ale to nevadí, takových redaktorů n….u za noc kybl. Myslím, že by jsi se měl jít učit k redaktorům z Mobilnetu.Tady jsi už k smíchu.

wortos

wortos

z aplikace
23.4.2014 22:44

plny svet androida samsungu ….

zelená popelnice

zelená popelnice

z aplikace
24.4.2014 14:55

for dunco: takový jako ty mám nejradši…plnou hubu keců, a sami umí hovno a v životě nic nedokázali…tvá zaujatost proti Samsungu a proti panu Kiliánovi je chronická.jdi se léčit…

RSS (komentáře k článku)