Opravdová Nokia 1110 v pozvánce? Tak láká Meizu na “tiskovku”

Meizu-M2–Nokia-1110

O společnosti Meizu se v celkovém měřítku příliš nemluví a už rozhodně ne o marketingu. Číňané ale nejspíše pochopili, že odlišnost od konkurence prospívá, a proto učinili opravdu originální krok. Do pozvánky na tiskovou konferenci, kde bude představen telefon Meizu M2, totiž přibalili skutečný telefon Nokia 1110. Ten sice není plně funkční a ukazuje pouze datum konference (29. 7.), ale bezesporu se jedná o velmi originální podání. A co tím chce vlastně Meizu říci? Podle odhadů čínský výrobce naznačuje, že Meizu M2 bude cenově velmi dostupný, podobně jako právě legendární přístroj Nokia 1110.

meizu-m2-nokia-1110

O specifikacích chystané novinky toho víme bohužel poskrovnu. Certifikační úřad TENAA napověděl, že Meizu M2 bude poháněn čtyřjádrovým procesorem MediaTek MT6735, 2GB RAM pamětí a nabídne rovněž 16GB vnitřní úložiště, 5″ HD displej, 13MPx fotoaparát a baterii s kapacitou 2450 mAh.

zdroj: gizmochina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)