TOPlist

Nokia G22 míří do Česka. Můžete ji snadno opravit i doma

nokia g22 modrá

Na konci února nám společnost HMD Global ukázala tři nové telefony Nokia a jeden z nich nyní míří i na český trh. Jedná se o model Nokia G22, který bude uživatele lákat na jednoduchou a rychlou samostatnou údržbu.

V praxi to znamená, že telefon opravíte snadno doma. Firma totiž začala spolupracovat s renomovaným výrobcem opravných sad a náhradních dílů, firmou iFixit. Díky tomu bude možné snadno doma vyměnit rozbité díly jako je displej, nabíjecí konektor či baterie a nebude potřeba návštěva servisu.

Co se týče specifikací, zde novinka nikterak nevyniká. Díváme se na 6.5” HD+ displej s 90Hz obnovovací frekvencí, pod kapotou tiká čipset Unisoc T606 a na zadní straně nalezneme 50Mpx hlavní fotoaparát. Kapacita baterie se zastavila na 5050 mAh. U nás bude k dispozici ve verzi 4/64 GB a to za cenu 4 299 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nová Nokia G22?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)