Nejzajímavější Android novinky. TOP témata týdne – boj o přežití a Twitter zase ožil

android novinky cover

Jestli často přežíváte v divočině, chcete se seznámit s nejsdílenější fotkou Twitteru nebo vylepšit svou notifikační lištu, čtěte dále. Přinášíme vám ty nejzajímavější Android novinky za poslední týden pohromadě v jednom článku. Těšit se můžete na:

Android novinky

 

Oscaři a nejsdílenější fotografie Twitteru #selfie

Také nevidíte přímou souvislost mezi udílením filmových cen Oscar a Světem Androida? Žádná by ani nebyla, kdyby si pár herců nepořídilo své selfie, které o pár hodin později zaplavilo internet. Na sociální síti Twitter bylo sdíleno 2,5 milionkrát. Zajímavostí je, jakým telefonem byl snímek pořízen a zda za to společnost zaplatila tučnou sumu. O tom už ve článku Jirky Pernici.

Oscaři a nejsdílenější fotografie Twitteru selfie

 

 

Jak využít telefon v divočině aneb Ultimate Survival 21. století

Máte doma Discovery Channel? Pak jste určitě někdy viděli šílence se jménem Bear Grylls putujícího těmi nejnehostinějšími kouty naší planety. Po cestě lemované požíráním syrového masa a podobných lahůdek musí Bear dorazit na cílové stanoviště, kde ho vyzvednou. Jeho pouť by mu jisto jistě ulehčil náš článek, který osvětluje, jak k přežití v divočině využít mobilní telefon. Telefonem vlastně bez problémů skolíte i medvěda. Jestli vás zajímá jak, přečtěte si článek od našeho nového redaktora, Honzy Tipmanna.

přežití

 

The All New HTC One, HTC One 2, HTC M8, nebo jak se to jmenuje, zachyceno na videu a v benchmarku

HTC představí svou novinku již 25. března, avšak do nedávna jsme si HTC M8, HTC One 2 nebo jak tomu chcete říkat, mohli prohlédnout pouze na několika fotografiích. V týdnu ale nějaký dobrý samaritán vypustil na internet 12 minutové video, zachycující novinku v plné kráse. Jestli se na pokračovatele HTC One nemůžete dočkat, mrkněte na zprávičku od Jirky Pernici. “HTC něco” také ukázalo svaly v benchmarku, kde prý porazilo Samsung Galaxy S5. Ve zprávičce Honzy Tipmanna, se zaměřte na klikyháky úplně nahoře, to je prý výsledek HTC M8.

htc M8

 

 

Všemocná notifikační lišta snem každého uživatele

Notifikační lišta je skvělým nástrojem, jak mít dokonalý přehled o zmeškaných hovorech, SMS zprávách, e-mailech, nastavení a spoustě dalších užitečných věcí. V některých prostředích toho však lišty moc neumí. Jestli je to chcete naučit, pomůže vám aplikace Widgetsoid a článek Honzy Dolejše.

widgetsoid

 

Designérem pizzy snadno a rychle

Hodně lidí by se zapřisáhlo, že měsíc bez pizzy je jako měsíc bez sexu – k nevydržení. Prodejce pizzy tak najdete skoro na každém kroku. V tvrdé konkurenci mistrů těsta je potřeba něčím zaujmout. O to se snaží síť “pizzáren” Pizza Hut, která vyvinula ve spolupráci se společností Chaotic Moon ultimátní stůl. Díky němu zvládnete sestavit pizzu podle svého gusta a o pár minut později ji i sníst – pohádka. Pokud chcete vidět, jak to funguje, navštivte článek Honzy Tipmanna.

  pizza cover

A jaké Android novinky v posledním týdnu zaujaly vás?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)