Menu

MWC 2012 za námi – přehled těch nejzajímavějších “Androidek”

Akce, na kterých je zvýšený pohyb zvědavců jak z odborné části, tak i laické veřejnosti, a teď nemyslím pouze mobilní technologie, ale třeba také výstavy automobilů, motocyklů, či informačních technologií, se nemohou obejít bez jedné věci – a to sice bez ženské krásy a půvabu. Neznám výstavu, na které by jakýkoliv produkt nepředstavovaly hostesky – vyjma dřívějších prezentací Applu :-)

Ani na MWC 2012 sličné slečny nechyběly a v záplavě novinek, které jsme vám v minulém týdnu poctivě přinášeli, si dovolím lehké odbočení s článkem, u kterého není třeba mnoho popisovat. Zde je přehled těch nejhezčích, či nejzajímavějších “Androidek”:

[via ibtimes, the verge, techditest]

 

Komentáře

Imhotep

Imhotep

7.3.2012 12:48

Opakující se tváře by až tak nebolely, ale ty deformované fotky jsou děsné. Čím to bylo focené? Nebo v jakém stavu byl ten člověk co to fotil?

A rozhodně tomu moc nedal, jelikož na každém jiné serveru je takových fotek záplava a vesměe se ani nemusí opakovat…

patras

patras

7.3.2012 13:24

to rybí oko je strasny .. hrozne blbe vyfoceny …

Jilm

Jilm

7.3.2012 13:54

otřesný fotky…

Deril

Deril

7.3.2012 14:20

Jezisi, co hrotíte? Náhodou to jsou fotky pěkné, a ukazují o co jsme přišli naší nepřítomností na MWC 2012…

Mem

Roman Nepšinský 0

7.3.2012 15:21

Imhotep: To jsou dobré otázky, ale na špatném místě ;) Naše fotky jsou jen ty s logem SvětAndroida, ostatní (včetně těch s pro mě taky nepochopitelným širokáčem) jsou z dalších webů viz zdroj

Predseda3D

Predseda3D

8.3.2012 4:29

Tak co se týče děvčat, nejhezčí jsou u LG (protože se aspoň umějí usmát), ty ostatní jsou možná hezký, ale jakmile se baba neumí usmát, tak je hnusná. :-)
Co se týče vašich fotek (s logem SA), tak ta kvalita je hrůzostrašná. To jste nemohli fotit aspoň nějakým lepším kompaktem, nebo nejlépe nějakou zrcadlovkou/bezzrcadlovkou? Vzhledem ke světelným podmínkám ten mobil je s kvalitou totálně na štíru.
A taky jste ty holky mohli trochu rozesmát, rozjasnit a rozzářit. Kurňa, chlapi, neříkejte mi, že svůj šarm umíte využít pouze vůči Androidu, to už by bylo na Chocholouška. :-)

jackal

jackal

9.3.2012 7:59

este v mensom rozliseni a kvalite ste tie fotky mohli dat, toto je zbytocne vela :D

RSS (komentáře k článku)