Miss Android RoadShow 2015: Hlasujte pro první soutěžící

miss ars 2015 nahled

Alza Android Roadshow v Praze je úspěšně za námi. V rámci naší soutěže o Miss Android Roadshow se přihlásilo mnoho krásných dívek s jasným cílem – vyhrát hodnotné ceny. Můžeme prozradit, že letošní Missky nepřijdou zkrátka. Hrát totiž budeme o TOP zařízení, které v současnosti ještě nemusí být ani představeno.
Dnes je právě ten den, kdy oficiálně spouštíme hlasování našeho prvního regionálního (pražského) kola. To bude trvat 1 měsíc a vzejdou z něj 3 vítězky pokračující do „SUPER FINÁLE“, ve kterém se utkají soutěžící všech ostatních měst, v nichž se odehraje Android Roadshow. Neváhejte naše krásky podpořit a do dalších Roadshow s sebou přivést svoji drahou polovičku, kamarádku, ale klidně i maminku :). 3..2..1..Hlasování je spuštěno!

Hlasovat pro MISS

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí dorazit na nejbližší Alza Android RoadShow, která se bude konat již za pár dní v Brně (20. 6. 2015), a nechat se vyfotit našim fotografem u stánku Miss Android RoadShow. Dorazíte?

Miss registrace roadshow
Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)