Luxusní HTC One ze zlata a platiny

htc_one_gold_ico

Společnost HTC v reklamách a na bannerech vychvaluje svůj chytrý telefon One jako prvotřídní produkt pro skutečné znalce a estéty. Nutno uznat, že zařízení má skutečně design, který ho jednoznačně identifikuje – stačí vidět na obrázku roh s mřížkou reproduktoru a i méně zkušenému divákovi je jasné, na jaký mobil se dívá. Co HTC One trochu postrádá (byť stále je v tomto směru daleko před uniformním designem Samsungů), je vizuální pocit exkluzivity a luxusu. V Goldgenie našli způsob, jak z HTC One udělat ještě luxusnější kousek.

[Goldgenie] 24ct. Gold Rose Gold or Platinum HTC One

[Goldgenie] 24ct. Gold Rose Gold or Platinum HTC One

Britská společnost Goldgenie, specializující se na vylepšování mobilních zařízení, příslušenství, a dokonce i herní konzole směrem k zákazníkům, orientovaným na luxus, rozšířila svůj sortiment o vlajkovou loď HTC. Přesněji řečeno rozšířila nabídku hned o tři nové modely, které jsou založeny na HTC One. První z nich je pozlacena 24 karáty zlata na zadním krytu, druhá a třetí přichází se stejnou vrstvou platiny a červeného zlata. Provedení odpovídají také jména verzí: Gold, Platinum nebo Gold Rose. Po technické stránce je to standardní a nijak neupravovaná evropská verze HTC One.

HTC One - varianta s červeným zlatem HTC One – varianta s červeným zlatem

Patrně vás budou zajímat ceny, takže vězte, že za zlatou variantu velkorysý kupující zaplatí 1895 britských liber (v přepočtu asi 57 600 Kč), varianta z červeného zlata je ještě o kousek dražší – stojí 1995 liber (cca 60 600 Kč). “Elitní” verze s platinou přijde na 2095 liber (cca 63 700 Kč). Ceny jsou samozřejmě vysoké, ale přesto jsou mnohem nižší, než u aktuálních produktů některých jiných firem.

Za pouhých 60 000 Kč může být váš! Za pouhých 60 000 Kč může být váš!

Samozřejmě za takovou částku nedostanete HTC One v kartónové krabici, ale získáte ho v luxusní skříňce ze třešňového dřeva, ve které nebude chybět certifikát pravosti. Kromě toho jsou dodávána sluchátka Beats.

Luxusní krabička z třešňového dřeva Luxusní krabička z třešňového dřeva

Pokud ctění čtenáři mají touhu pořídit si HTC One ze zlata či platiny, mohou tak učinit na webu Goldgenie.

Zdroj: YouHTC a HDBlog.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (8)