Menu

Kanaďan s Androidem = proutník (bulvár)

Tomu neuvěříte! Podle nedávného průzkumu seznamky Match.com uskutečněného v Kanadě, nejvíce známostí na jednu noc mívají majitelé chytrých telefonů s Androidem. Navíc jdou do akce už na prvním rande. Takže až příště narazíte na baru na super kočku, nezapomeňte se jí juknout na… mobila.

Zdroj: www.venturebeat.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Petr Mišák]

 

 

Komentáře

Libb76

Libb76

9.2.2012 18:05

Ubohé. Ještě víc takových článků a moje chuť sem chodit bude na nule :(
Kdybych chtěl bulvár, jdu na blesk a ne sem.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 17

9.2.2012 18:08

Mě by vždycky zajímalo, jak se tyhle statistiky dělaj. Nikdy jsem nezažil, že bych se do nějaký podobný statistiky započítal. Asi bychom měli podobný ankety pořádat my, abych byl konečně součástí.

HolyTrue

HolyTrue

9.2.2012 18:12

Jan Dolejš: …a snížil by si cokoliv do záporných čísel a prokázal, jaký si idiot.

Mem

Roman Nepšinský 0

9.2.2012 18:32

HolyTrue: Pokud se neumíš vyjadřovat slušně, tak by ses možná nemusel vyjadřovat vůbec, co myslíš. Nemůžeš totiž všechny soudit podle sebe ;)

nejsem_aja_jsem_jaja

nejsem_aja_jsem_jaja

9.2.2012 18:39

Dobrá zpráva, pobavila

JohnyD

JohnyD

9.2.2012 19:05

nevim nevim poslední dobou tu začíná ubývat zpráviček a celková informační hodnota se blíží k bodu mrazu :) ale stejně sem chodím rád každej den :D

Mach4

Petr MišákAdministrátor 25

9.2.2012 19:48

JohnyD:
Snažíme se každý den přinášet novinky ze světa Androida, seč nám síly stačí. K tomu pravidelně přibalit nějakou tu recenzi a zajímavý článek. Pokud by nám přece jenom něco uniklo, budeme rádi, pokud nám pošlete tip, nebo rovnou plnohodnotnou zprávičku pomocí tlačítka, které najdete v pravém horním roku této stránky “napište vlastní zprávičku o Androidu”.
Jsme velmi rádi, že náš web navštěvujete pravidelně, právě kvůli Vám a dalších věrným čtenářům nás těší dělat tento web.

nejsem_aja_jsem_jaja :
Na mě zprávička zapůsobila úplně stejně a jsem rád, že i naši čtenáři mají smysl pro humor :).

Roman Nepšinský:
Ba naopak, za každý i negativní feedback od naších čtenářů jsme moc rádi. Je pro nás důležití znát Váš názor. Je ale pravdou, že vulgarismy zrovna rádi nevidíme.

Jan Dolejš:
Určitě dobrý nápad s tou realizaci podobného výzkumu. Ideální na to bude systém ankety, kterou zde na webu používáme :)

Libb76:
Vím, že jste pravidelným čtenářem tohoto webu a proto mne Vaše rekce trochu zarazila. V nadpisu máte jasně označeno, že informace v této zpávičce je bulvárního charakteru. Chápu, že nás považujete za solidní internetové medium, kde naleznete kvalitní informace. A proto věřím, že nám občasný úlet tohoto charakteru, který má za účel spíše pobavit než informovat, odpustíte.

Pavel

Pavel

9.2.2012 20:09

omg to je blbost :D

czechiaa

9.2.2012 20:28

@Libb76; ale to je aspoň něco mimo svět androida, jakože to není o HW ani SW mobilu, ale prostě něco ojedinělého ;-)
@nejsem_aja_jsem_jaja; to je aspoň názor na článek :-)
@Pavel; blbost možná, ale kde by ses to jinak (takovou třešničku na dortu) dozvěděl ? :-D Kanadské servery o telefonech asi nenavštěvuješ :-D

Libb76

Libb76

9.2.2012 22:33

Upřesním – nejsem si jistý, ale nepřidali jste to “bulvár” v závorce až později?
A dále – tuhle zprávu už jsem četl nejméně jednou, ale spíše vícekrát jinde.

Petr M.: když toho nebude moc… ;)

bkf1

bkf1

10.2.2012 9:36

Ja nevim, jak vy ostatni VELCI NESPOKOJENCI, tak ja jsem s timto serverem vcelku spokojeny a nevidim duvod, proc by bylo tak nutne kritizovat, v posledni dobe, snad kazdy jejich clanek :/ Navic sem tam odlehcujici clanek je dobry napad, ale samozrejme se to nesmi prehanet (to se podle me URCITE nedeje), aby to nebyl dalsi iDnes…

Belo

Belo

10.2.2012 9:50

Tak o tomhle jsem se dočetl už dobrý týden zpátky na mobil.idnes.cz. Také sem chodím každý den, třeba i 3x. Doufám, že se začnete trochu snažit. Přeci jen na webu je spousta informací, které by stáli za zmínku. Klidně i co se týče vývoje. A pokud hodláte zcenzurovat adresu kterou jsem sem dal, tak se bez Vašeho webu musím obejít. Někde jsem se tady dočetl, že “cenzurovat odkazy na konkurenční weby je v pořádku”. Nemyslím si to a doufám, že nejsem sám.

RSS (komentáře k článku)