Je libo větší výdrž pro Samsung Galaxy S4? Mugen Power má řešení!

samsung-samsung-galaxy-s4-soutez-svetandroida

Vlastníte nový Samsung Galaxy S4 a nestačí vám základní kapacita baterie, která poskytuje přibližně 4 hodiny streamování videa, 8 hodin používání, či 17 hodin hovoru? Pokud vám přijde 2600 mAh málo a již v půlce dne jste bez energie, společnost Mugen Power pro vás má řešení! Přichází na trh s rozšiřující baterií, která má kapacitu 5500 mAh. Oproti základu je tedy více než dvojnásobná.

hli_i9500xl

Podle údajů, které poskytuje výrobce vám telefon s průměrným využíváním vydrží 3-4 dny, což je jistě více než zajímavé. Nutno podotknout, že spolu s vyšší kapacitou přicházejí i větší rozměry zařízení. Kromě baterie vám tedy přijde i speciální rozšiřující kryt, do kterého se objemnější baterie bez problémů vejde. Pokud se obáváte, že vám nebudou fungovat bezkontaktní platby a ostatní vymoženosti podporující NFC technologii, nemusíte se bát. Výrobce myslel i na tuto problematiku a zabudoval NFC anténu přímo do dodávaného krytu. Cena byla stanovena na $89.50. Poštovné je v ceně zahrnuto a zboží je zasíláno do celého světa!

chart

Vystačíte si se základní kapacitou baterie, nebo uvažujete o nějakém řešení? Podělte se s námi jak tyto problémy řešíte!

Zdroj: AndroidAuthority, Mugen Power

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)