HTC vyrobí chytré hodinky se službou Google Now a další produkty

HTC-Smartwatch

O HTC se poslední dobou mluví stále hlasitěji a hlasitěji. Společnost, která se potácí na hranici nulového zisku nebo spíše již ztráty se snaží ze všech sil, aby se opět stabilizovala a postupem času vrátila na vrchol mezi výrobce chytrých telefonů.

HTC-Smartwatch Neoficiální koncept prvních hodinek HTC

Pomoci tomu má jistě chystaná vlajková loď HTC M8, respektive HTC All New One, na kterou se zaměřuje široká veřejnost. Kromě telefonů se ale HTC nejspíše tento rok pokusí zabrousit také mezi chytré hodinky a jiné nositelné příslušenství. Zástupci HTC již dokonce potvrdili, že koncem roku přijde tchajwanský výrobce s prvními hodinkami této firmy. Je však možné, že tím HTC zdaleka nekončí, protože se hovoří o obnovení širší spolupráce s Googlem. Již příští týden na MWC 2014 bychom se tak mohli setkat u stánku HTC s hodinkami podobnými Qualcomm Toq s displeji Mirasol, Bluetooth a přehrávačem hudby, poté již se zmiňovanými hodinkami ve spolupráci s Googlem se službou Google Now a displejem AMOLED a nakonec snad i dokonce náramkem pro přehrávání hudby.

HTC tak dělá evidentně první poslední proto, aby zastavilo svůj propad, ať již službou HTC Advantage, novou vlajkovou lodí, opětovným spojením s Googlem a spoluprací na posledním tabletu řady Nexus nebo například větší zaměření na nižší a střední třídu telefonů v tomto roce.

Zdroj: Bloomberg.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)