Vlajkový model HTC U s dotykovými rámečky se ukáže za měsíc

HTC U

HTC minulý rok vydalo povedený vlajkový model 10, který se mohl rovnat s těmi nejlepšími. Nedávný model HTC U Ultra už na tom nebyl tak dobře a v recenzích pohořel. Nový vlajkový model se chystá na představení, které proběhne za měsíc. Co nabídne nového?

HTC U se představí 16. května

Telefon dříve označený jako HTC Ocean, se pravděpodobně bude nakonec jmenovat HTC U. Oproti konkurenci má mít jednu velkou novinku, a to ovládání telefonu v rámečku. Což je opět něco, co jsme zatím neviděli nikde jinde a může se to uchytit podobně jako zaoblené displeje.

Přímo HTC vydalo na Twitteru menší teaser, který naznačuje právě ovládací prvky v rámečku. Nicméně již před několika měsíci ukázal Evan Blass na Twitteru video, které ukazuje tuhle novou funkci v plné kráse.

Telefon by měl podle spekulací mít procesor Snapdragon 835 nebo certifikaci IP68. Oficiální představení telefonu proběhne 16. května v 8:00, a to rovnou na třech místech na světě. Kromě New Yorku a Londýna, přibude také Tchaj-pej.

Co říkáte na nové ovládání u HTC U? Myslíte, že se to uchytí?

Zdroj: TZ.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)