HTC One s čistým Androidem dost možná bude!

HTC-One_Silver-580-75

Honza Dolejš si ve svém článku sice povzdychl nad tím, že se HTC One “Google Edition” (po vzoru Samsung Galaxy S4pravděpodobně nedočkáme, ale že to celé zní jako moc pěkný nápad. Inu, Honzo, kup si prasátko, protože možná…

LlabTooFeR  LlabTooFeR  on Twitter (1)

Jedná se zatím o nepotvrzené informace, ale dávají nám snad alespoň malou naději. Vše začalo tím, že jeden ze zaměstnanců HTC na svém Twitteru napsal v návaznosti na ohlášení Galaxy S4 “Google Edition” následující zprávu: “Můžete zaplatit 649 USD za kus plastu, na kterém běží holý Android nebo… můžete počkat :)” Vše ale skončilo tím, že zástupce HTC Jeff Gordon veškeré dohady striktně popřel. O pár dnů později se ale do aférky, kterou většina lidí považovala za ukončenou, vložil nechvalně proslulý “vynašeč” LlabTooFeR, který nám nedávno vyzradil například chystané aktualizace pro telefony HTC One a One X. Ten totiž na svém Twitteru uveřejnil zprávu “HTC One bez Sense 5? Snadno…”

Je otázka, co tím myslel – odvolával se například na nedávno vydaný CyanogenMod pro HTC One? Kdepak, vážně to vypadá, že se dočkáme buď modelu One nebo něčeho velmi podobného již toto léto. LlabTooFeR to zkrátka považuje za fakt. Tak co na to říkáte?

LlabTooFeR  LlabTooFeR  on Twitter (2)

Zdroj: Twitter

 

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)