HTC One Google Edition dostává update na Android 4.4.3

htc-one-nexus

Do redakce nám dorazila zpráva od našeho čtenáře Miroslava Tomana, že HTC One Google Edition již dostává update na Android 4.4.3. Mít Google Edici nejrůznějších telefonů, se ve vztahu k aktualizacím rozhodně vyplatí, neboť pro řadu Nexus, začala být aktualizace uvolňována teprve včera.

Co nová verze softwaru přináší? Oficiální changelog doposud nebyl zveřejněn, přesto se pravděpodobně nechystají žádné zásadní změny. Od updatu můžeme čekat opravu již zjištěných chyb, stejně jako lepší stabilitu a optimalizovaný výkon.

HTC One Google Edition

Našemu čtenáři dorazil update pomocí OTA (over the air). Zatímco Google Edition již aktualizovala na 4.4.3, ostatní majitelé loňského HTC One marně čekají na aktualizaci uživatelské nadstavby Sense 6.0. O situaci jsme psali zhruba před 14 dny plní optimismu, že nám aktualizace každou minutou dorazí. Bohužel se následně aktualizační proces zadrhl a doposud jsme žádný update nezaznamenali.

2014_06_03_23.44.14

Aktualizovali jste již na Sense 6.0 nebo Android 4.4.3 v případě Google Edition?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)