HTC One 2 uniká v dalším 14minutovém videu

htc_one_2_ico

Ke spočítání počtu úniků informací, obrázků a videí, týkajících se připravované vlajkové lodi HTC One 2 (M8/The All New HTC One), která má být oficiálně představena již zítra, by rozhodně nestačily prsty na obou rukách. Dalším v řadě je dosud patrně nejdelší 14minutové video s prakticky kompletním představením této očekávané novinky, doprovázené německy mluveným komentářem.

https://www.youtube.com/watch?v=vEB10wqk1X4

 

Video je poměrně dlouhé, ukazuje mnoho detailů, které lze jen těžko rozeznat, ale jinak video rozhodně stojí za vidění! V záznamu můžete zhlédnout prakticky vše podstatné, s čím HTC One druhé generace přichází – od hardware, až po softwarové “vychytávky”. Stranou pozornosti pochopitelně nemůže zůstat duální fotoaparát, konkrétně jeho nastavení a doostření po pořízení snímku (čas kolem 7:50). Redaktor serveru Android and Me, Nick Sarafolean, ji na základě těchto podkladů označuje za zásadní krok vpřed na cestě inovace mobilních fotoaparátů.

Nechybí pohled na HTC Sense 6 s transparentní oznamovací lištou a navigačními tlačítky ve stylu KitKat, k vidění je také jakýsi “extrémní” režim úspory energie či odemykání zařízení tahem prstu po displeji.

Dodejme, že dle posledních informací @evleaks bude telefon dostupný prakticky hned po představení, a to za cenu 600 dolarů, tedy v přepočtu (bez daně a cla) 12 000 Kč. Cenovka tedy zůstává na stejné hladině, jako při uvedení loňského modelu. Ve zlaté barvě bude tento mobil alespoň zpočátku dostupný výhradně v obchodním řetězci Best Buy.

Nový HTC One bude mít 5″ Full HD displej, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 na frekvencí 2,26 GHz, 2 GB operační paměti, 16 GB interního úložiště s možností rozšíření paměťovými kartami formátu microSD. Specifickým prvkem bude duální fotoaparát s LED bleskem na zadní straně, energii dodá baterie s kapacitou 2600 mAh. Telefon přijde na trh s operačním systémem Android 4.4.2 Kitkat a grafickou nadstavbou Sense 6.0.

PS: pokud by původní video bylo z YouTube odstraněno, což by nebylo nic neobvyklého, můžete ho najít na portále DailyMotion.

Zdroje: Android and Me, Android Police, Android Headlines, @evleaks, 4PDA.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)