Hry OnLive i na Androidu

No Image-02

Po předchozí zprávičce o PS3 ovladači u her ještě chvíli zůstaneme. Na konferenci E3 byla předváděna služba OnLive také na tabletu s Androidem (konkrétně HTC Flyer). Pokud jste o službě OnLive ještě neslyšeli, jedná se o možnost hraní náročných her známých z konzolí a PC i na málo výkonných počítačích a tabletech. Hra běží fyzicky na serveru poskytovatele a vy jste k ní připojeni přes internet. Provozovateli pak platíte měsíční poplatek za službu a nemusíte řešit kupování nových her ani upgrade vašeho hardware, který by náročnou hru v plných detailech neutáhl.

Na E3 zástupci OnLive předvedli, že portace jejich klienta na další platformy je relativně jednoduchá. Hratelná ukázka byla k vidění na tabletu iPad od Applu, klient běžel také na HTC Flyer s připojeným originálním ovladačem od OnLive. Větší podporu herních ovladačů bychom pak mohli očekávat díky USB host na tabletech s Android OS 3.1.

Co se týče možné dostupnosti na mobilních platformách, OnLive zatím přesné plány tají, v Android Marketu ani Apple App Store tedy zatím klienta nehledejte.

OnLive Wireless Controller E3 2011

OnLive Wireless Controller E3 2011

OnLive Demoed on an iPad

OnLive Demoed on an iPad

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek