Jak zlepšit výdrž Galaxy S6 Edge+/Note 5? Šikovným obalem ZeroLemon

zerolemon_ico

Jak jistě potvrdí i naši čtenáři, někdy stačí málo a dnešní našlapané chytré telefony s cenovkou převyšující i 20 tisíc korun se kvůli výkonnému hardwaru a velké obrazovce s vysokým rozlišením promění ve zbytečný kus kovu či plastu. Kapacita dnešních baterií prostě v některých situacích sotva stíhá požadavky hardwarové výbavy, čemuž v negativním směru “napomáhá” i snaha výrobců o co možná nejtenčí a nejlehčí zařízení. Co ale může dělat zákazník, který netrvá na tom, aby svým smartphonem mohl snadno krájet sýr, šunku či zeleninu, a rád obětuje větší tloušťku ve prospěch vyšší kapacity akumulátoru a tím i delší výdrže? Z vlajkových lodí předních výrobců si patrně nevybere, nicméně existuje řešení v podobě šikovných obalů ZeroLemon, obsahujících v sobě přídavnou baterii.

Obaly ZeroLemon v sobě obsahují přídavnou baterii Obaly ZeroLemon v sobě obsahují přídavnou baterii

Pokud se tedy často vypravujete na delší výlety mimo dosah výdobytků civilizace, mezi které patří nesporně i elektrická zásuvka s 220 volty, můžete si do batohu přibalit powerpack, nebo svůj telefon obléci do sice nepříliš slušivého, zato ovšem velmi praktického “oblečku.”

ZeroLemon pro Samsung Galaxy S6 Edge+ a Galaxy Note 5

Společnost ZeroLemon představila “kladivo na prázdné baterie,” které by mohlo zajímat majitele telefonů Samsung Galaxy S6 Edge+ a Samsung Galaxy Note 5. Obě novinky obsahují akumulátor s kapacitou 3500 mAh, který více než zdvojnásobí výdrž zařízení (Galaxy S6 Edge+ i Galaxy Note 5 mají 3000mAh baterii). Zásadní výhodou proti powerpacku je absence drátů – obal se připojuje přímo do nabíjecího konektoru telefonu a stará se o jeho výživu.

Samozřejmě je tu i druhý pohled: kvůli obalu původně sexy štíhlé modely poněkud nakynou a ztratí něco ze svého původního kouzla. Jistě nebudou vypadat tak rafinovaně, ani elegantně, nicméně protože život je otázkou priorit, je na zákazníkovi, aby rozhodl, zda obětuje design ve prospěch výdrže, aniž by se musel vzdát svého oblíbeného zařízení.

Obaly ZeroLemon jsou již k zakoupení na Amazonu za cenu 39,99 amerických dolarů, tedy v přepočtu za tisíc korun. Sice za podobnou částku seženete i u nás powerbanku s kapacitou nad 10 000 mAh, nicméně zde dostává kupující relativně kompaktní a všudypřítomné řešení.

Co říkáte: obětovali byste vzhled a tenkost svého mobilu ve prospěch delší výdrže? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem!

Zdroj: Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)